Юнацька збірна України з поразки стартувала в еліт-раунді Євро-2023 (U-19)

22.03.2023 22:53

Підопічні Сергія Нагорянка першими забили Люксембургу, але потім двічі пропустили…

Сергій Нагорняк. Фото УАФ

Сьогодні юнацька збірна України провела свій перший матч у еліт-раунді Євро-2023 (U-19). Матч проти команди Люксембургу розпочався для синьо-жовтих краще не вигадаєш. Вже на 12-й хвилині нападник Динамо Ігор Горбач відкрив рахунок. Але, на жаль, це була єдина радість синьо-жовтих в цьому поєдинку. Вже через п'ять хвилин суперники відновили рівновагу, а в другому таймі Люксембург забив вдруге. 1:2.

Попереду у підопічних Сергія Нагорняка ще два матчі, але ця поразка ставить під великий сумнів вихід українців до фінальної частини чемпіонату Європи.

Еліт-раунд відбору Євро-2023 (U-19)

Група 3

22.03.2023

Данія — Іспанія — 0:0

Україна — Люксембург — 1:2 (1:1)

Голи: Горбач (12) — Ельшан (17, 59).

Україна (U-19): Герета, Булеза, Удод, Слюбик, Кітела, Варфоломєєв (Александров, 87), Сігеєв (Роспутько, 60), Царенко (Харабара, 60), Глущенко (Ющенко, 60), Пушкарьов (Черниш, 60), Горбач.

На 90+2-й хвилині вилучений Удод (Україна). На 90+4-й хвилині вилучений Дардарі (Люксембург).