Юнацька збірна України з перемоги стартувала в еліт-раунді Євро-2023 (U-17)

07.03.2023 20:11

Підопічні Юрія Мороза впевнено обіграли команду Кіпру та очолили турнірну таблицю

Фото УАФ

Сьогодні юнацька збірна України провела свій перший матч у еліт-раунді Євро-2023 (U-17). Матч проти команди Кіпру розпочався для синьо-жовтих краще не вигадаєш. Вже до середини тайму завдяки точним ударам Хана та Білого ми повели в рахунку 2:0. Щоправда, під саму завісу 45-хвилинки кіпріоти відіграли один м'яч.

Однак у другій половині гри підопічні Юрія Мороза розвинули свою перевагу, забивши ще два м'ячі. Відзначилися Калин та Пономаренко. Гол, пропущений у компенсований час, став лише лабкою втіхою для кіпріотів. 4:2.

Еліт-раунд відбору Євро-2023 (U-17)

Група 6

07.03.2023

Італія — Ірландія—2:2

Кіпр — Україна — 2:4

Голи: Аврамідіс (45), Цуліу (90, з пенальті) — Хан (9), Білий (22), Калин (60), Пономаренко (82).

Україна (U-17): Бакус, Бакай, Коробов, Захарченко (Дігтярь, 88), Дикий, Іщенко (Будко, 83), Пашко, Білий (Осипенко, 88), Хан (Синчук, 83), Калин, Пономаренко (Руснак, 83)