Юнацька ліга УЄФА. Львівський Рух врятувався у матчі проти боснійського суперника

04.10.2023 16:57

Львівський Рух U-19 зіграв унічию в першому матчі 1-го раунду Юнацької ліги УЄФА

Фото fcruhlviv.com

Сьогодні львівський Рух U-19 у першому матчі 1-го раунду Шляху чемпіонів країн Юнацької ліги УЄФА у польській Сталовій Волі приймав боснійський Сараєво U-19.

Незважаючи на відчутну перевагу господарів у першому таймі, рахунок відкрили саме боснійці. На 23-й хвилині зустрічі відзначився Бакір Нуркович.

Після перерви львів'янам все ж вдалося пробити оборону гостей. З одинадцятиметрової позначки на 66-й хвилині відзначився Андрій Кітела, який встановив остаточний рахунок у зустрічі – 1:1.

Відзначимо, що на останній хвилині матчу був вилучений захисник львів'ян Андрій Кітела.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів країн. Раунд 1. Перший матч

Рух U-19 (Україна) – Сараєво U-19 (Боснія та Герцеговина) – 1:1 (0:1)

Голи: Кітела (66, з пенальті) – Нуркович (23).

Рух U-19: Бакус, Кітела, Холод, Турко, Поповський, Пастух, Бойко, Денисов (Штокал, 88), Касарда (Шайда, 67), Квас, Панченко (Музичук, 82).

Попередження: Люковац (72), Нуркович (90+5) – Бойко (76), Пастух (86), Кітела (90+2), Музичук (90+6).

На 90+4 хвилині вилучений Кітела (Рух) – повторне попередження.

Матч-відповідь між Сараєво U-19 та Рухом U-19 відбудеться 25 жовтня у Боснії та Герцеговині.

Літак Олександра Зінченка мало не зазнав аварії під час перельоту на матч Ліги чемпіонів