Європейську кампанію Дніпра-1 перервав кіпрський АЕК

23.02.2023 21:39
Категории: Топ Новини
Фото scdnipro1.com.ua

Після гостьової поразки від АЕКа — 0:1, Дніпру-1 у номінально домашньому поєдинку, треба було забивати. Проте головна ударна сила дніпрян Артем Довбик не зміг оговтатися від травми, отриманої на тренуванні. І оскільки альтернативи Олександр Кучер не мав, то місце на вістрі було віддано на відкуп Олексію Гуцуляку.

Перші хвилини були обнадійливими для шанувальників Дніпра-1. Команда з перших хвилин побігла вперед, кілька разів непогано до м'яча прикладався Олександр Пихальонок, але поступово, навіть попри велику перевагу у володінні м'ячем господарями, гра вирівнялася. Більше того, кіпріоти стали непогано контратакувати. Втім, у першому таймі обидва суперники так і не створили реальних гольових моментів.

Другий тайм Дніпро-1 також розпочав активно. На 51-й хвилині Пеглоу ударом з середньої відстані влучив у стійку. А ось наступного небезпечного моменту від дніпрян довелося чекати аж до 73 хвилини, коли м'яч після удару головою Гуцуляка пролетів поряд зі стыйкою. Час минав, але сили у дніпрян зникали. Говорити про якийсь штурм біля воріт АЕКу не доводилося. Залишалося сподіватися на диво, якого на жаль на сталося. 0:0 і європейська кампанія Дніпра-1 завершилась вильотом з Ліги конференцій.

Ліга конференцій. 1/16 фіналу. 2-й матч (перший матч — 0:1)

Дніпро-1 (Україна) — АЕК (Кіпр) — 0:0 (0:0)

Дніпро-1: Макс Валеф, Хайнер (Когут, 72), Сваток, Сарапій, Хамаш, Бабенко, Рубчинський (Танчик, 46), Піхальонок, Бланко (Кононов, 90), Пеглоу (Назаренко, 84), Гуцуляк.

АЕК: Піріч, Росалес, Мілічевіч, Томовіч, Гарсія, Луіш Густаво, Понс (Гонсалеш, 90+1), Фараж (Ніколіч, 84), Санхурхо, Яколіш (Касадо, 74), Лопеш (Енгелезу, 90+1).

Попереджені: Пеглоу (56), Хайнер (61), Гуцуляк (76) — Гарсія (13), Томовіч (63), Понс (82).