Євро-2024. Збірна України зі скрипом і двома пенальті здолала Мальту

19.06.2023 21:02

Збірна України провела свій перший домашній поєдинок у відбірному циклі чемпіонату Європи 2024 року

Фото УАФ

Сьогодні у своєму першому номінальному домашньому матчі у відбірному циклі Євро-2024 збірна України в Трнаві на стадіоні Антона Малатинського приймала Мальту.

Цього разу Сергій Ребров дещо змінив стартовий склад у порівнянні з поєдинками із Німеччиною та Північною Македонією. З перших хвилин на полі з'явилися Конопля, Кривцов, Маліновський та Ванат, а на лаві запасних лишилися Миколенко, Тимчик, Мудрик та Довбик.

На жаль, у першому таймі ці зміни не надто пішли на користь нашій команді. 45 хвилин точилася майже рівна боротьба. Могли забити як українці, так і мальтійці. Перед самою перервою Віктор Циганков таки спрямував м'яч у ворота суперника, однак під час розвитку атаки Владислав Ванат перебував у офсайді.

Після перерви «синьо-жовті» різко додали у швидкості і оборона суперника почала тріщати. На 51-й хвилині м'яч після удару Тараса Степаненка у штрафному майданчику потрапив у руку Жана Борга і арбітр призначив пенальті. Однак потужний удар Андрія Ярмоленка струсонув поперечину.

Втім, на 69-й хвилині наш капітан виправив свою помилку, заробивши другий одинадцятиметровий у зустрічі. На цей раз його взявся пробивати Віктор Циганков і не схибив – 1:0.

Наші продовжили тиснути і моменти у воріт Меттью Грека, який наприкінці першого тайму замінив травмованого Анрі Бонелло, виникали один за одним.  На жаль, реалізувати їх нашим гравцям так і не вдалося.

Після цієї важкої перемоги збірна України набрала шість очок і вийшла на одноосібне друге місце у групі С.

Група С

Україна – Мальта – 1:0 (0:0)

Гол: Циганков (72, з пенальті).

На 52-й хвилині Ярмоленко (Україна) не реалізував пенальті (поперечина).

Україна: Трубін, Конопля, Кривцов, Забарний, Матвієнко (Миколенко, 46), Степаненко, Маліновський (Буяльський, 63), Ярмоленко (Сидорчук, 81), Циганков (Сваток, 90+5), Судаков, Ванат (Довбик, 63).

Мальта: Бонелло (М. Грек, 45+3), З. Мускат, С. Борг, Ж. Борг, Д. Мбонг (Дегабріеле, 87), Янкам, Гійом'є, Теума (Д. Грек, 87), Камензулі, Джонс (Дімек, 62), Нвоко (Сатаріано, 46).

Попередження: Ванат (43), Маліновський (56) – Ж. Борг (51), С. Борг (70).

5 Мальта 4 0 0 4 1—9 0

Свій наступний матч кваліфікації Євро-2024 збірна України проведе 9 вересня проти команди Англії.

На крилах тріумфу в Уельсі! Олександр Петраков різко підняв ставки для збірної Вірменії