Євген Луценко: «У парі Зоря — Університатя фаворит — румунська команда»

04.08.2022 13:01
Фото zarya-lugansk.com

Сьогодні Зоря матчем третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій відкриє для себе єврокубковий сезон. Своїми очікуваннями напередодні цього поєдинку з КОМАНДОЮ1 поділився колишній півзахисник луганців Євген ЛУЦЕНКО.

— На сьогодні дуже складно припустити, як усе буде, але з огляду на всі обставини фаворитом протистояння я назвав би румунську команду. Та це поки що на папері, — сказав з посмішкою Луценко. — Усі ми розуміємо простій українських команд через російську агресію. Якби все йшло своєю чергою, у загальній перемозі Зорі я б не сумнівався.

Також важко сказати, якою ми побачимо Зорю у цій зустрічі, оскільки товариські матчі це одне, а офіційні — зовсім інше. Великий спорт диктує свої умови.

Впевнений в одному, що майбутній поєдинок буде цікаво дивитися. Припущу, що Зоря не полізе з перших хвилин активно атакувати, а діятиме обережно, щоб зрозуміти можливості Університаті.

Щодо прогнозу на матч, то завжди хочеться кращого. Незважаючи на всі обставини, з якими зіткнулися українські команди, я поставлю 1:0 на користь луганців. А вже у Румунії треба буде спробувати зіграти за рахунком.

Финансовый директор Университати требует обязательной победы над Зарей

Лента новостей