Євген Левченко: «Прагматичний футбол Фейєноорда приносить йому результат»

Арне Слот

Своєю думкою про суперника Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи, Фейєноорд, з сайтом zbirna.com поділився фахівець з нідерландського футболу, колишній півзахисник збірної України Євген ЛЕВЧЕНКО.

— Євгене, що зараз собою являє Фейєноорд?

— Насамперед, зараз це лідер нідерландського чемпіонату. Фейєноорд грає не ефектно, але ефективно. Команда Арне Слота, якого я вважаю одним із найкращих наставників цього сезону, більше схильна до прагматичного футболу, хоча фанати хочуть, щоб їхні улюбленці більше грали вперед. Наставник Фейєноорда тактично дуже грамотний фахівець, він вміє зарядити підопічних на максимальну віддачу. Команда відносно не багато забиває, але і це дає свої плоди, оскільки в обороні у них порядок. Найчастіше вони використовують схему гри — 4—2—3—1. Роттерадмці дуже вправно використовують свої сильні сторони.

— Хто є фаворит у парі ШахтарФейєноорд?

— Якби це був Шахтар річної давнини, то безперечним фаворитом були б гірники, але зараз шанси команд я розцінюю як 50 на 50.

— Зважаючи на всі нюанси, результати Шахтаря у нинішній єврокубковій кампанії вас здивували?

— Я не сказав би, що це сенсація. Шахтар має талановиту молодь, яка розкрилася повною мірою. На них не тисне те, що у разі помилки хтось сяде на лавку. Хлопці діють розкуто і подібна ситуація дає футболістам швидше набиратися досвіду.

Сергій ДЕМ`ЯНЧУК

Лента новостей

Українські інтернет казино