Євген Коноплянка і Краковія поступилися у Teddy Bear Game в Польщі

13.05.2023 20:22

Український півзахисник Євген Коноплянка відіграв половину тайму в незвичайному матчі чемпіонату Польщі

Фото cracovia.pl

Краковія Євгена Коноплянки у матчі 32-го туру чемпіонату Польщі приймала Заглембе. Українець вийшов на поле на 69-й хвилині і відіграв до фінального свистка.

Саме після нього вболівальники господарів закидали поле плюшевимим ведмедями під час акції Teddy Bear Game. Зробити це вони мали після першого голу своїх улюбленців, однак його так і не дочекалися.

Ведмедики пішли на користь хворих дітей Університетській лікарні у Кракові та дитячих будинків міста, а от взяти бодай очко організаторам акції не вдалося – 0:1.

Після цього поєдинку у Краковії залишилося 42 очки і вона посідає сьоме місце у турнірній таблиці.