Якщо довго мучитись, щось та має вийти: Ворскла продовжила сумну серію Львова

14.05.2023 16:08

Полтавська Ворскла у матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги переграла на виїзді Львів з рахунком 2:0..

Розклад суперників у цьому матчі був очевидним. І полтавці, починаючи із середини першого тайму, почали підтверджувати статус фаворита цього матчу. Ще до перерви Ворскла могла зняти усі питання в поєдинку, однак так і не використала жодну з кількох слушних нагод для взяття воріт.

Утім, у друго таймі кількість все-таки переросла в якість, і підсумковий рахунок цілком відповідає розкладу сил на полі. Львів програв 9-й матч поспіль.