Все про чемпіонат світу-2022 в Катарі: склади всіх збірних та повний календар з часом ТВ-трансляцій в Україні

Вже у неділю, 20 листопада, візьме старт фінальна частина чемпіонату світу 2022 року з футболу, яка триватиме в Катарі до 18 грудня.

Ми зібрали для вас офіційні заявки усіх збірних (станом на 9.00 17 листопада), а також пропонуємо календар зустрічей з київським часом початку прямих трансляцій на українському ТВ.

Важливе зауваження! У складах можливі кадрові зміни через травми та хвороби футболістів.

Офіційні заявки всіх учасників

Група А: Катар, Еквадор, Сенегал, Нідерланди.

Катар

Воротарі: Саад Аль-Шіб, Мешал Баршам (обидва — Аль-Садд), Юсеф Хассан (Аль-Гарафа).

Захисники: Абделькарім Хассан, Буалем Хухі, Ро-Ро, Тарек Салман, Мусаб Хедер (усі — Аль-Садд), Бассам Аль-Раві (Аль-Духаїль), Хомам Ахмед (Аль-Гарафа), Джассем Габер (Аль-Арабі).

Півзахисники: Карім Будіаф, Ассім Мадібо (обидва — Аль-Духаїль), Абдулазіз Хатем (Аль-Райян), Алі Ассадалла, Мохаммед Ваад, Салем Аль-Хаджрі, Мостафа Тарек (усі — Аль-Садд).

Нападники: Хассан Аль-Хайдос, Акрам Афіф (обидва — Аль-Садд), Алмоез Алі, Мохаммед Мунтарі, Ісмаїл Мохаммад (усі — Аль-Духаїль), Ахмед Алаелдін (Аль-Гарафа), Халід Мунір (Аль-Вакра), Наїф Аль-Хадрамі (Аль-Райян).

Тренер — Фелікс Санчес Бас (Іспанія).

Еквадор

Воротарі: Александер Домінгес (ЛДУ Кіто), Ернан Галіндес (Аукас), Мойсес Рамірес (Індепендьєнте дель Валле).

Захисники: П'єро Інкап'є (Баєр, Німеччина), Роберт Арболеда (Сан-Паулу, Бразилія), Первіс Еступіньян (Брайтон, Англія), Анхело Пресіадо (Генк, Бельгія), Вільям Пачо (Антверпен, Бельгія), Джексон Поросо (Труа, Франція), Фелікс Торрес (Сантос Лагуна, Мексика), Хав'єр Арреага (Сіетл, США), Дієго Паласіос (Лос-Анджелес, США).

Півзахисники: Карлос Груесо (Аугсбург, Німеччина), Мойсес Кайседо, Джеремі Сармієнто (обидва — Брайтон, Англія), Хосе Сіфуентес, Джегсон Мендес (обидва — Лос-Анджелес, США), Алан Франко (Тальєрес, Аргентина).

Нападники: Гонсало Плата (Вальядолід, Іспанія), Анхель Мена (Леон, Мексика), Айртон Пресьядо (Сантос Лагуна, Мексика), Ромаріо Ібарра (Пачука, Мексика), Еннер Валенсія (Фенербахче, Туреччина), Мікаель Естрада (Крус Асуль, Мексика), Джоркаефф Реаско (Ньюеллс Олд Бойз, Аргентина), Кевін Родрігес (Імбабура).

Тренер — Густаво Альфаро (Аргентина).

Сенегал

Воротарі: Едуар Менді (Челсі, Англія), Сені Дьєнг (Квінз Парк Рейнджерс, Англія), Альфред Гоміс (Ренн, Франція).

Захисники: Юссуф Сабалі (Бетіс, Іспанія), Каліду Кулібалі (Челсі, Англія), Абду Діалло (РБ Лейпциг, Німеччина), Пап Абу Сіссе (Олімпіакос, Греція), Формоз Менді (Ам’єн, Франція), Ісмаїл Якобс (Монако, Франція), Фоде Балло-Туре (Мілан, Італія).

Півзахисники: Нампаліс Менді (Лестер, Англія), Шейху Куяте (Ноттінгем Форест, Англія), Пап Матар Сарр (Тоттенгем, Англія), Ідрісса Гує (Евертон, Англія), Мустафа Нам (Пафос, Кіпр), Мамаду Лум (Редінг, Англія), Пап Гує (Марсель, Франція), Пате Сісс (Райо Вальєкано, Іспанія), Іліман Ндіайє (Шеффілд Юнайтед, Англія).

Нападники: Садіо Мане (Баварія, Німеччина), Булає Діа (Салернітана, Італія), Ніколас Джексон (Вільярреал, Іспанія), Крепен Діатта (Монако, Франція), Бамба Дьєнг (Марсель, Франція), Ісмаїла Сарр (Вотфорд, Англія), Фамара Д’єдью (Аланіяспор, Туреччина).

Тренер — Алью Сіссе.

Нідерланди

Воротарі: Джастін Бейло (Феєнорд), Андріс Нопперт (Геренвен), Ремко Пасвер (Аякс).

Захисники: Вірджил ван Дейк (Ліверпуль, Англія), Натан Аке (Манчестер Сіті, Англія), Дейлі Блінд, Юррієн Тімбер (обидва — Аякс), Стефан де Врей (Інтер, Італія), Маттейс де Лігт (Баварія, Німеччина), Тайрелл Маласія (Манчестер Юнайтед, Англія), Жеремі Фрімпонг (Баєр, Німеччина).

Півзахисники: Френкі де Йонг (Барселона, Іспанія), Стевен Бергейс, Деві Классен, Кеннет Тейлор (усі — Аякс), Тен Копмейнерс, Мартен де Рон (обидва — Аталанта, Італія), Хаві Сімонс (ПСВ), Дензел Дюмфріс (Інтер, Італія).

Нападники: Коді Гакпо, Люк де Йонг (обидва — ПСВ), Мемфіс Депай (Барселона, Іспанія), Стевен Бергвейн (Аякс), Вінсент Янссен (Антверпен, Бельгія), Ноа Ланг (Брюгге, Бельгія), Ваут Веггорст (Бешикташ, Туреччина).

Тренер — Луї ван Гал.

Календар матчів групи А

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

20 листопада

Катар — Еквадор

Стадіон Аль-Байт, Ель-Хаур

12.00

21 листопада

Сенегал — Нідерланди

Стадіон Аль-Тумама, Ель-Хаур

12.00

25 листопада

Катар — Сенегал

Стадіон Аль-Тумама, Ель-Хаур

13.00

25 листопада

Нідерланди — Еквадор

Міжнародний стадіон Халіфа, Ер-Райян

18.00

29 листопада

Нідерланди — Катар

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

17.00

29 листопада

Еквадор — Сенегал

Міжнародний стадіон Халіфа, Ер-Райян

17.00

Група В: Англія, іран, США, Уельс.

Англія

Воротарі: Джордан Пікфорд (Евертон), Нік Поуп (Ньюкасл), Аарон Ремсдейл (Арсенал).

Захисники: Трент Александер-Арнольд (Ліверпуль), Конор Коуді (Евертон), Ерік Даєр (Тоттенгем), Гаррі Магуайр, Люк Шоу (обидва — Манчестер Юнайтед), Джон Стоунз, Кайл Вокер (обидва — Манчестер Сіті), Кіран Тріпп’єр (Ньюкасл), Бен Вайт (Арсенал).

Півзахисники: Деклан Райс (Вест Гем), Калвін Філліпс, Філ Фоден (обидва — Манчестер Сіті), Мейсон Маунт, Конор Галлахер (обидва — Челсі), Джордан Гендерсон (Ліверпуль), Джуд Беллінгем (Боруссія Д, Німеччина), Джеймс Меддісон (Лестер), Букайо Сака (Арсенал).

Нападники: Джек Гріліш (Манчестер Сіті), Гаррі Кейн (Тоттенгем), Маркус Рашфорд (Манчестер Юнайтед), Рахім Стерлінг (Челсі), Каллум Вілсон (Ньюкасл).

Тренер — Гарет Саутгейт.

іран

Воротарі: Аліреза Бейранванд (Персеполіс), Амір Абедзаде (Понферрадіна, Іспанія), Хоссейн Хоссейні (Естеглал), Паям Ніязманд (Сепахан).

Захисники: Маджид Хоссейні (Кайсеріспор, Туреччина), Хоссейн Канаані, Шоджа Халілзаде (обижва — Аль-Ахлі, Катар), Мортеза Пураліганджі (Персеполіс), Садег Мохаррамі (Динамо Зг, Хорватія), Мілад Мохаммаді, Ехсан Хаджсафі (обидва — АЕК, Греція), Рамін Резеян (Сепахан), Аболфазль Джалалі (Естеглал).

Півзахисники: Саїд Езатолагі (Вайле, Данія), Алі Карімі (Кайсеріспор, Туреччина), Ахмад Нуроллахі (Шабаб Аль-Ахлі, ОАЕ), Саман Годдос (Брентфорд, Англія), Рузбег Чешмі (Естеглал).

Нападники: Сардар Азмун (Баєр, Німеччина), Мегді Таремі (Порту, Португалія), Карім Ансаріфард (Омонія, Кіпр), Вахід Амірі, Мегді Торабі (обидва — Персеполіс), Аліреза Джаганбахш (Феєнорд, Нідерланди), Алі Голізаде (Шарлеруа, Бельгія).

Тренер — Карлуш Кейруш (Португалія).

США

Воротарі: Метт Тернер (Арсенал, Англія), Ітан Горват (Лутон Таун, Англія), Шон Джонсон (Нью-Йорк Сіті).

Захисники: Камерон Картер-Вікерс (Селтік, Шотландія), Сержиньйо Дест (Мілан, Італія), Аарон Лонг (Нью-Йорк Ред Буллз), Шак Мур, Вокер Циммерман (обидва — Нашвілл), Тім Рім, Ентоні Робінсон (обидва — Фулгем, Англія), Джо Скаллі (Боруссія М, Німеччина), ДеАндре Єдлін (Інтер Маямі).

Півзахисники: Бренден Ааронсон, Тайлер Адамс (обидва — Лідс, Англія), Келлін Акоста (Лос-Анджелес), Лука де ла Торре (Сельта, Іспанія), Вестон Маккенні (Ювентус, Італія), Юнус Муса (Валенсія, Іспанія), Крістіан Ролдан (Сіетл Саундерз), Джованні Рейна (Боруссія Д, Німеччина).

Нападники: Крістіан Пулішич (Челсі, Англія), Хесус Феррейра (Даллас), Джордан Морріс (Сіетл Саундерз), Джош Сарджент (Норвіч, Англія), Тімоті Веа (Лілль, Франція), Хаджі Райт (Анталіяспор, Туреччина).

Тренер — Грегг Берголтер.

Уельс

Воротарі: Вейн Геннессі (Ноттінгем Форест, Англія), Денні Ворд (Лестер, Англія), Адам Девіс (Шеффілд Юнайтед, Англія).

Захисники: Неко Вільямс (Ноттінгем Форест, Англія), Бен Девіс (Тоттенгем, Англія), Бенджамін Кабанго (Суонсі), Джо Родон (Ренн, Франція), Кріс Мефам (Борнмут, Англія), Ітан Ампаду (Спеція, Італія), Кріс Гантер (Вімблдон, Англія), Коннор Робертс (Бернлі, Англія), Том Локієр (Лутон Таун, Англія).

Півзахисники: Аарон Ремзі (Ніцца, Франція), Джо Аллен (Суонсі), Джо Моррелл (Портсмут, Англія), Ділан Левітт (Данді Юнайтед, Шотландія), Рубін Колвілл (Кардіфф Сіті), Джонатан Вільямс (Свіндон Таун, Англія), Меттью Сміт (МК Донз, Англія).

Нападники: Гарет Бейл (Лос-Анджелес, США), Деніел Джеймс, Гаррі Вілсон (обидва — Фулгем, Англія), Кіффер Мур (Борнмут, Англія), Бреннан Джонсон (Ноттінгем Форест, Англія), Марк Гарріс (Кардіфф Сіті), Сорба Томас (Гаддерсфілд, Англія).

Тренер — Роб Пейдж.

Календар матчів групи В

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

21 листопада

Англія — Іран

Міжнародний стадіон Халіфа, Ер-Райян

15.00

21 листопада

США — Уельс

Стадіон Ахмеда бін Алі, Ер-Райян

21.00

25 листопада

Англія — США

Стадіон Аль-Байт, Ель-Хаур

21.00

25 листопада

Уельс — Іран

Стадіон Ахмед бін Алі, Ер-Райян

12.00

29 листопада

Уельс — Англія

Стадіон Ахмед бін Алі, Ер-Райян

21.00

29 листопада

Іран — США

Стадіон Аль-Тумама, Ель-Хаур

21.00

Група С: Аргентина, Саудівська Аравія, Мексика, Польща.

Аргентина

Воротарі: Еміліано Мартінес (Астон Вілла, Англія), Франко Армані (Рівер Плейт), Херонімо Рульї (Вільярреал, Іспанія).

Захисники: Ніколас Отаменді (Бенфіка, Португалія), Маркос Акунья, Гонсало Монтьєль (обидва — Севілья, Іспанія), Ніколас Тальяфіко (Ліон, Франція), Херман Песселья (Бетіс, Іспанія), Науель Моліна (Атлетіко, Іспанія), Хуан Фойт (Вільярреал, Іспанія), Крістіан Ромеро (Тоттенгем, Англія), Лісандро Мартінес (Манчестер Юнайтед, Англія).

Півзахисники: Леандро Паредес (Ювентус, Італія), Родріго Де Пауль (Атлетіко, Іспанія), Гідо Родрігес (Бетіс, Іспанія), Есек'єль Паласіос (Баєр, Німеччина), Алексіс Мак Аллістер (Брайтон, Англія), Енцо Фернандес (Бенфіка, Португалія), Тьяго Альмада (Атланта Юнайтед, США).

Нападники: Ліонель Мессі (ПСЖ, Франція), Анхель Ді Марія (Ювентус, Італія), Лаутаро Мартінес, Хоакін Корреа (обидва — Інтер, Італія), Пауло Дибала (Рома, Італія), Хуліан Альварес (Манчестер Сіті, Англія), Алехандро Гомес (Севілья, Іспанія).

Тренер — Ліонель Скалоні.

Саудівська Аравія

Воротарі: Мохаммед Аль-Овейс (Аль-Гіляль), Мохаммед Аль-Ямі (Аль-Ахлі), Наваф Аль-Акіді (Аль-Наср).

Захисники: Яссер Аль-Шаграні, Мохаммед Аль-Брік, Алі Аль-Булаїгі, Сауд Абдулхамід, Нассер Аль-Давсарі (всі — Аль-Гіляль), Султан Аль-Ганам, Абдулела Аль-Амрі, Абдулла Маду (всі — Аль-Наср), Хассан Тамбакті (Аль-Шабаб).

Півзахисники: Салман Аль-Фарадж, Абдулла Отайф, Мохаммед Канно, Абдуллела Аль-Малкі (всі — Аль-Гіляль), Самі Аль-Наджеї, Алі Аль-Хассан (обидва — Аль-Наср),Наваф Аль-Абед (Аль-Шабаб), Ріяд Шарахілі (Абха).

Нападники: Салем Аль-Давсарі, Салех Аль-Шехрі (обидва — Аль-Гіляль), Абдулрахман Аль-Абуд (Аль-Іттіхад), Хаттан Бахебрі (Аль-Шабаб), Фірас Аль-Бурайкан (Аль-Фатех), Хаїтхам Асірі (Аль-Ахлі).

Тренер — Ерве Ренар (Франція).

Мексика

Воротарі: Гільєрмо Очоа (Клуб Америка), Альфредо Талавера (Хуарес), Родольфо Кота (Леон).

Захисники: Ектор Морено, Хесус Гальярдо, Сесар Монтес (усі — Монтеррей), Нестор Араухо (Клуб Америка), Хорхе Санчес (Аякс, Нідерланди), Герардо Артеага (Генк, Бельгія), Кевін Альварес (Пачука), Хоан Васкес (Кремонезе, Італія).

Півзахисники: Андрес Гвардадо (Бетіс, Іспанія), Ектор Еррера (Х'юстон Динамо, США), Едсон Альварес (Аякс, Нідерланди), Орбелін Пінеда (АЕК, Греція), Карлос Альберто Родрігес (Крус Асуль), Ерік Гутьєррес (ПСВ, Нідерланди), Луїс Ромо (Монтеррей), Луїс Герардо Чавес (Пачука).

Нападники: Рауль Хіменес (Вулвергемптон, Англія), Ірвінг Лосано (Наполі, Італія), Енрі Мартін (Клуб Америка), Рохеліо Фунес Морі (Монтеррей), Уріель Антуна (Крус Асуль), Роберто Альварадо, Алексіс Вега (обидва — Гвадалахара).

Тренер — Херардо Мартіно (Аргентина).

Польща

Воротарі: Каміль Грабара (Копенгаген, Данія), Лукаш Скорупський (Болонья, Італія), Войцех Щенсний (Ювентус, Італія).

Захисники: Ян Беднарек, Метті Кеш (обидва — Астон Вілла, Англія), Каміль Глік (Беневенто, Італія), Якуб Ківьор (Спеція, Італія), Артур Єнджейчик (Легія), Матеуш В’єтеска (Клермон, Франція), Бартош Берешинський (Сампдорія, Італія), Роберт Гумний (Аугсбург, Німеччина).

Півзахисники: Кристіан Белік (Бірмінгем, Англія), Гжегож Крихов‘як (Аль-Шабаб, Саудівська Аравія), Себастьян Шиманський (Феєнорд, Нідерланди), Пйотр Зелінський (Наполі, Італія), Шимон Журковський (Фіорентина, Італія), Даміан Шиманський (АЕК, Греція), Пшемислав Франковський (Ланс, Франція), Нікола Залевський (Рома, Італія).

Нападники: Роберт Левандовський (Барселона, Іспанія), Аркадіуш Мілік (Ювентус, Італія), Кшиштоф Пйонтек (Салернітана, Італія), Кароль Свідерський (Шарлотт, США), Каміль Гросицький (Погонь), Якуб Каміньський (Вольфсбург, Німеччина), Міхал Скураш (Лех).

Тренер — Чеслав Міхневич.

Календар матчів групи С

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

22 листопада

Аргентина — Саудівська Аравія

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаїл

12.00

22 листопада

Мексика — Польща

Стадіон 974, Доха

18.00

26 листопада

Аргентина — Мексика

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаїл

21.00

26 листопада

Польща — Саудівська Аравія

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райян

15.00

30 листопада

Польща — Аргентина

Стадіон 974, Доха

21.00

30 листопада

Саудівська Аравія — Мексика

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаї

21.00

Група DФранція, Данія, Туніс, Австралія.

Франція

Воротарі: Альфонс Ареоля (Вест Гем, Англія), Уго Льоріс (Тоттенгем, Англія), Стів Манданда (Ренн).

Захисники: Тео Ернандес (Мілан, Італія), Ібраїма Конате (Ліверпуль, Англія), Жюль Кунде (Барселона, Іспанія), Люка Ернандес, Дайо Упамекано, Бенжамен Павар (усі — Баварія, Німеччина), Вільям Саліба (Арсенал, Англія), Рафа Варан (Манчестер Юнайтед, Англія), Аксель Діассі (Монако).

Півзахисники: Орельєн Тчуамені, Едуардо Камавінга (обидва — Реал, Іспанія), Адрієн Рабйо (Ювентус, Італія), Юссуф Фофана (Монако), Жордан Верету, Маттео Гендузі (обидва — Марсель).

Нападники: Карім Бензема (Реал, Іспанія), Олів'є Жиру (Мілан, Італія), Антуан Грізманн (Атлетіко, Іспанія), Кінгслі Коман (Баварія, Німеччина), Усман Дембеле (Барселона, Іспанія), Рандаль Коло-Муані (Айнтрахт Ф, Німеччина), Маркус Тюрам (Боруссія М, Німеччина), Кіліан Мбаппе (ПСЖ).

Тренер — Дідьє Дешам.

Данія

Воротарі: Каспер Шмайхель (Ніцца, Франція), Олівер Крістенсен (Герта, Німеччина).

Захисники: Сімон К'єр (Мілан, Італія), Йоакім Андерсен (Крістал Пелас, Англія), Йоакім Меле (Аталанта, Італія), Андреас Крістенсен (Барселона, Іспанія), Расмус Крістенсен (Лідс, Англія), Єнс Ларсен (Трабзонспор, Туреччина), Віктор Нельссон (Галатасарай, Туреччина), Даніель Васс (Брондбю).

Півзахисники: Томас Ділейні (Севілья, Іспанія), Матіас Єнсен (Брентфорд, Англія), Крістіан Еріксен (Манчестер Юнайтед, Англія), П'єр-Еміль Гейб'єрг (Тоттенгем, Англія).

Нападники: Андреас Ольсен (Брюгге, Бельгія), Єспер Ліндстрьом (Айнтрахт Ф, Німеччина),  Мартін Брейтвейт (Еспаньйол, Іспанія), Каспер Дольберг (Севілья, Іспанія), Міккель Дамсгор (Брентфорд, Англія), Йонас Вінд (Вольфсбург, Німеччина), Андреас Корнеліус (Копенгаген).

Тренер — Каспер Юльманн.

Туніс

Воротарі: Аймен Дамен (Сфаксієн), Муез Ассен (Афрікен), Бешир Бен-Саїд (Монастір), Аймен Матлуті (Етуаль дю Сахель).

Захисники: Алі Абді (Кан, Франція), Мохамед Дрегер (Люцерн, Швейцарія), Алі Маалул (Аль-Ахлі, Єгипет), Важді Кешріда (Атромітос, Греція), Надер Гандрі (Афрікен), Яссін Мерія (Есперанс), Білель Іфа (Аль-Кувейт, Кувейт), Ділан Бронн (Салернітана, Італія), Монтассар Тальбі (Лорьян, Франція).

Півзахисники: Ельєс Схірі (Кельн, Німеччина), Аїсса Лайдуні (Ференцварош, Угорщина), Ферджані Сассі (Аль-Духаїль, Катар), Ганнібал Межбрі (Бірмінгем, Англія), Гілан Шаалалі, Мохамед Алі Бен-Ромдан (обидва — Есперанс).

Нападники: Юссеф Мсакні (Аль-Арабі, Катар), Сейфеддін Жазірі (Замалек, Єгипет), Наїм Сліті (Аль-Іттіфак, Саудівська Аравія), Іссам Джебалі (Оденсе, Данія), Таха Яссін Хеніссі (Аль-Кувейт, Кувейт), Аніс Сліман (Брондбю, Данія), Вахбі Хазрі (Монпельє, Франція).

Тренер — Джаліл Кадрі.

Австралія

Воротарі: Метт Райан (Копенгаген, Данія), Денні Вукович (Централ Коуст Марінерс), Ендрю Редмейн (Сідней).

Захисники: Харрі Соутар (Сток Сіті, Англія), Мілош Дегенек (Коламбус Крю, США), Бейлі Райт (Сандерленд, Англія), Томас Денг (Албірекс Ніїгата, Японія), Фран Карачич (Брешія, Італія), Натаніель Аткінсон, Кай Роулс (обидва — Хартс, Шотландія), Азіз Бехич (Данді Юнайтед, Шотландія), Джоел Кінг (Оденсе, Данія).

Півзахисники: Аарон Муй (Селтік, Шотландія), Джексон Ірвін (Санкт-Паулі, Німеччина), Айдін Хрустич (Верона, Італія), Кемерон Девлін (Хартс, Шотландія), Райлі Макгрі (Міддлсбро, Англія), Кіану Баккус (Сент Міррен, Шотландія).

Нападники: Мітчелл Дюк (Фаджано Окаяма, Японія), Мартін Бойл (Хіберніан, Шотландія), Авер Мабіл (Кадіс, Іспанія), Джейсон Каммінгс, Гаранг Куол (обидва — Централ Коуст Маррінерс), Меттью Лекі (Мельбурн), Крейг Гудвін (Аделаїда Юнайтед), Джеймі Макларен (Мельбурн),

Тренер — Грем Арнольд.

Календар матчів групи D

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

22 листопада

Данія — Туніс

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райан

15.00

22 листопада

Франція — Австралія

Стадіон Ель-Джануб, Ель-Вакра

21.00

26 листопада

Туніс — Австралія

Стадіон Ель-Джануб, Ель-Вакра

12.00

26 листопада

Франція — Данія

Стадіон 974, Доха

18.00

30 листопада

Туніс — Франція

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райан

17.00

30 листопада

Австралія — Данія

Стадіон Ель-Джануб, Ель-Вакра

17.00

Група Е: Іспанія, Німеччина, Японія, Коста-Ріка.

Іспанія

Воротарі: Роберт Санчес (Брайтон, Англія), Давід Райя (Брентфорд, Англія), Унаї Сімон (Атлетік).

Захисники: Емерік Ляпорт (Манчестер Сіті, Англія), Сесар Аспілікуета (Челсі, Англія), Дані Карвахаль (Реал), Жорді Альба, Ерік Гарсія (обидва — Барселона), Хосе Гайя, Уго Гільямон (обидва — Валенсія), Пау Торрес (Вільярреал).

Півзахисники: Родрі (Манчестер Сіті, Англія), Карлос Солер (ПСЖ, Франція), Серхіо Бускетс, Педрі, Гаві (усі — Барселона), Маркос Льоренте, Коке (обидва — Атлетико).

Нападники: Пабло Сарабія (ПСЖ, Франція), Дані Ольмо (РБ Лейпциг, Німеччина), Ферран Торрес, Ансу Фаті (обидва — Барселона), Ніко Уїльямс (Атлетік), Йеремі Піно (Вільярреал), Альваро Мората (Атлетико), Марко Асенсіо (Реал).

Тренер — Луїс Енріке.

Німеччина

Воротарі: Марк-Андре Тер Штеген (Барселона, Іспанія), Мануель Ноєр (Баварія), Кевін Трапп (Айнтрахт Ф).

Захисники: Армель Белла-Кочап (Саутгемптон, Англія), Тіло Керер (Вест Гем, Англія), Антоніо Рюдігер (Реал, Іспанія), Маттіас Гінтер, Крістіан Гюнтер (обидва — Фрайбург), Лукас Клостерманн, Давід Раум (обидва — РБ Лейпциг), Ніко Шлоттербек, Ніклас Зюле (обидва — Боруссія Д).

Півзахисники: Ілкай Гюндоган (Манчестер Сіті, Англія), Кай Хаверц (Челсі, Англія), Карім Адеємі, Юліан Брандт (обидва — Боруссія Д), Леон Горетцка, Йозуа Кімміх, Томас Мюллер, Джамал Мусіала, Лерой Сане (усі — Баварія), Маріо Гьотце (Айнтрахт Ф), Йонас Гофманн (Боруссія М).

Нападники: Ніклас Фюллькруг (Вердер), Серж Гнабрі (Баварія), Юссуфа Мукоко (Боруссія Д).

Тренер — Ханс-Дітер Флік.

Японія

Воротарі: Ейдзі Кавасіма (Страсбур, Франція), Даніель Шмідт (Сент-Трюйден, Бельгія), Сюїті Гонда (Сімідзу С-Палс).

Захисники: Юто Нагатомо (Токіо) Мая Йосіда (Шальке, Німеччина), Такехіро Томіясу (Арсенал, Англія), Ко Ітакура (Боруссія М, Німеччина), Хірокі Іто (Штутгарт, Німеччина), Хірокі Сакаї (Урава Ред Даймондс), Мікі Ямане, Сого Танігусі (обидва — Кавасакі Фронтале).

Півзахисники: Гаку Сібасакі (Леганес, Іспанія), Ватару Ендо (Штутгарт, Німеччина), Такумі Мінаміно (Монако, Франція), Дзюня Іто (Реймс, Франція), Ріцу Доан (Фрайбург, Німеччина), Даїті Камада (Айнтрахт Ф, Німеччина), Такефуса Кубо (Реал Сосьєдад, Іспанія), Хідемаса Моріта (Спортінг, Португалія), Ао Танака (Фортуна, Німеччина), Каору Мітома (Брайтон, Англія), Юкі Сома (Нагоя Грампус).

Нападники: Такума Асано (Бохум, Німеччина), Аясе Уеда (Серкль Брюгге, Бельгія), Дайдзен Маєда (Селтік, Шотландія), Сюто Мачіно (Сенан Бельмаре).

Тренер — Хадзіме Моріясу.

Коста-Ріка

Воротарі: Кейлор Навас (ПСЖ, Франція), Патрік Секейра (Луго, Іспанія), Естебан Альварадо (Ередіано).

Захисники: Франсіско Кальво (Коньяспор, Туреччина), Хуан Варгас (Мільйонаріос, Колумбія), Оскар Дуарте (Аль-Вахда Мекка, Саудівська Аравія), Даніель Чакон (Колорадо Репідс, США), Брайан Ов'єдо (Реал Солт-Лейк, США), Рональд Матарріта (Цинциннаті, США), Кендал Уостон (Депортіво Сапрісса), Кейшер Фуллер (Ередіано), Карлос Мартінес (Сан-Карлос).

Півзахисники: Джевісон Беннетт (Сандерленд, Англія), Сельсо Борхес, Брайн Руїс (обидва — Алахуеленсе), Йоустін Салас, Альваро Самора (обидва — Депортіво Сапрісса), Роан Вільсон (Мунісіпаль Гресія), Єльцин Техеда, Херсон Торрес, Дуглас Лопес (усі — Ередіано), Антоні Ернандес (Пунтаренас), Брандон Агілера (Гуанакастека).

Нападники: Жоель Кемпбелл (Леон, Мексика), Ентоні Контрерас (Ередіано), Джохан Венегас (Алахуеленсе).

Тренер — Луїс Суарес.

Календар матчів групи Е

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

23 листопада

Німеччина — Японія

Міжнародний стадіон Халіфа, Доха

15.00

23 листопада

Іспанія — Коста-Ріка

Стадіон Ель-Тумама, Доха

18.00

27 листопада

Японія — Коста-Ріка

Стадіон Ахмед бін Алі, Ер-Райан

12.00

27 листопада

Іспанія — Німеччина

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

21.00

1 грудня

Японія — Іспанія

Міжнародний стадіон Халіфа, Доха

21.00

1 грудня

Коста-Ріка — Німеччина

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

21.00

Група F: Бельгія, Канада, Марокко, Хорватія.

Бельгія

Воротарі: Тібо Куртуа (Реал, Іспанія), Кун Кастельс (Вольфсбург, Німеччина), Сімон Міньйоле (Брюгге).

Захисники: Ян Вертонген (Бенфіка, Португалія), Ваут Фас, Тімоті Кастань (обидва — Лестер, Англія), Артюр Теате (Ренн, Франція), Тома Меньє (Боруссія Д, Німеччина), Тобі Алдервейрелд (Антверпен), Зено Дебаст (Андерлехт).

Півзахисники: Яннік Карраско, Аксель Вітсель (обидва — Атлетико, Іспанія), Торган Азар (Боруссія Д, Німеччина), Кевін де Брюйне (Манчестер Сіті, Англія), Леандер Дендонкер (Астон Вілла, Англія), Амаду Онана (Евертон, Англія), Юрі Тілеманс (Лестер, Англія), Еден Азар (Реал, Іспанія), Леандро Троссард (Брайтон, Англія), Шарль де Кетеларе (Мілан, Іспанія).

Нападники: Жеремі Доку (Ренн, Франція), Дріс Мертенс (Галатасарай, Туреччина), Міші Батшуайї (Фенербахче, Туреччина), Лої Опенда (Ланс, Франція), Ромелу Лукаку (Інтер, Італія), Ханс Ванакен (Брюгге).

Тренер — Роберто Мартінес.

Канада

Воротарі: Мілан Борян (Црвена Звезда, Сербія), Дейн Сент-Клер (Міннесота Юнайтед, США), Джеймс Пантеміс (Монреаль).

Захисники: Семуель Адекугбе (Хатайспор, Туреччина), Стівен Віторія (Шавеш, Португалія), Дерек Корнеліус (Панетолікос, Греція), Річі Ларея (Торонто), Камал Міллер, Джоел Уотермен, Алістер Джонстон (усі — Монреаль), Альфонсо Девіс (Баварія, Німеччина).

Півзахисники: Ліам Фрейзер (Дейнзе, Бельгія), Девід Уотерспун (Сент-Джонстон, Шотландія), Стівен Еуштакіу (Порту, Португалія), Атіба Хатчінсон (Бешикташ, Туреччина), Ісмаель Коне, Семуель П’єтт (обидва — Монреаль), Марк-Ентоні Кей, Джонатан Осоріо (обидва — Торонто). 

Нападники: Ліам Міллар (Базель, Швейцарія), Іке Угбо (Труа, Франція), Тейджон Б’юкенен, Кайл Ларін (обидва — Брюгге, Бельгія), Джонатан Девід (Лілль, Франція), Джуніор Хойлетт (Редінг, Англія), Лукас Кавалліні (Ванкувер Уайткепс).

Тренер — Джон Хердман.

Марокко

Воротарі: Яссін Буну (Севілья, Іспанія), Мунір Мохамеді (Аль-Вехда Мекка, Саудівська Аравія), Ахмед Реда Таньяуті (Відад Касабланка).

Захисники: Ашраф Хакімі (ПСЖ, Франція), Нуссаїр Мазрауї (Баварія, Німеччина), Джавад Ель-Ямік (Вальядолід, Іспанія), Ромен Саїсс (Бешикташ, Туреччина), Ашраф Дарі (Брест, Франція), Бадр Бенун (Катар СК, Катар), Найєф Агерд (Вест Гем, Англія), Яхья Аттіят-Алла (Відад Касабланка).

Півзахисники: Соф'ян Амрабат (Фіорентина, Італія), Аззедін Унаї (Анже, Франція), Абдельхамід Сабірі (Сампдорія, Італія), Селім Амалла (Стандард, Бельгія), Білал Ель-Ханнус (Генк, Бельгія), Яхья Джабран (Відад Касабланка).

Нападники: Хакім Зієш (Челсі, Англія), Закарія Абухляль (Тулуза, Франція), Соф'ян Буфаль (Анже, Франція), Юссеф Ен-Несірі (Севілья, Іспанія), Абде Еззалзулі (Осасуна, Іспанія), Амін Харіт (Марсель, Франція), Ільяс Чаїр (КПР, Англія), Абдерразак Хамдалла (Аль-Іттіхад, Саудівська Аравія), Валід Чеддіра (Барі, Італія).

Тренер — Валід Реграгі.

Хорватія

Воротарі: Іво Грбич (Атлетико, Іспанія), Домінік Лівакович (Динамо З), Івіца Івушич (Осієк).

Захисники: Домагой Віда (АЕК, Греція), Деян Ловрен (зеніт, мокша), Борна Баришич (Рейнджерс, Шотландія), Йосип Юранович (Селтік, Шотландія), Йошко Гвардіол (РБ Лейпциг, Німеччина), Борна Соса (Штутгарт, Німеччина), Йосип Станішич (Баварія, Німеччина).

Півзахисники: Лука Модрич (Реал, Іспанія), Матео Ковачич (Челсі, Англія), Марцело Брозович (Інтер, Італія), Маріо Пашалич (Аталанта, Італія), Нікола Влашич (Торіно, Італія), Ловро Маєр (Ренн, Франція), Лука Сучич (РБ Зальцбург, Австрія), Крістіан Якич (Айнтрахт Ф, Німеччина).

Нападники: Анте Будімір (Осасуна, Іспанія), Іван Перишич (Тоттенгем, Англія), Андрєй Крамарич (Хоффенхайм, Німеччина), Бруно Петкович, Міслав Оршич (обидва — Динамо З), Марко Лівая (Спліт).

Тренер — Златко Далич.

Календар матчів групи F

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

23 листопада

Марокко — Хорватія

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

12.00

23 листопада

Бельгія — Канада

Стадіон Ахмед бін Алі, Ер-Райан

21.00

27 листопада

Бельгія — Марокко

Стадіон Ель-Тумама, Доха

15.00

27 листопада

Хорватія — Канада

Міжнародний стадіон Халіфа, Доха

18.00

1 грудня

Хорватія — Бельгія

Стадіон Ахмед бін Алі, Ер-Райан

17.00

1 грудня

Канада — Марокко

Стадіон Ель-Тумама, Доха

17.00

Група G: Камерун, Сербія, Швейцарія, Бразилія.

Камерун

Воротарі: Сімон Нгапандуанбю (Марсель, Франція), Девіс Епассі (Абха, Саудівська Аравія), Андре Онана (Інтер, Італія).

Захисники: Ніколя Нкулу (Аріс, Греція), Нуху Толо (Сіетл, США), Олів‘є Мбайзо (Філадельфія, США), Коллінс Фай (Аль-Тай, Саудівська Аравія), Жан-Шарль Кастеллето (Нант, Франція), Енцо Ебосс (Удінезе, Італія), Крістофер Ву (Ренн, Франція).

Півзахисники: Олів‘є Нтчам (Суонсі, Уельс), П‘єр Кунде (Олімпіакос, Греція), Мартін Онгла (Верона, Італія), Самуель Гуе (Мехелен, Бельгія), Гаель Ондуа (Ганновер, Німеччина), Андре-Франк Замбо-Ангісса (Наполі, Італія).

Нападники: Мумі Нгамале (динамо, мокша), Жером Нгом Мбекелі (Апеєc), Жан-П’єр Нсаме (Янг Бойз, Шаейцарія), Жорж-Кевін Нкуду (Бешикташ, Туреччина), Венсан Абубакар (Аль-Наср, Саудівська Аравія), Карл Токо Екамбі (Ліон, Франція), Бріан Мбемо (Брентфорд, Англія), Ерік Шупо-Мотінг (Баварія, Німеччина), Крістіан Басогог (Шеньхуа, Китай), Мару Суаїбу (Котон Спорт).

Тренер — Рігоберг Сонг.

Сербія

Воротарі: Ваня Мілінкович-Савич (Торіно, Італія), Предраг Райкович (Мальорка, Іспанія), Марко Дмитрович (Севілья, Іспанія).

Захисники: Стефан Митрович (Гетафе, Іспанія), Нікола Міленкович (Фіорентина, Італія), Страхінья Павлович (Зальцбург, Австрія), Страхінья Еракович (Црвена Звезда), Мілош Велькович (Вердер, Німеччина), Філіп Младенович (Легія, Польща), Срджан Бабич (Альмерія, Іспанія).

Півзахисники: Неманя Гудель (Севілья, Іспанія), Сергій Мілінкович-Савич (Лаціо, Італія), Саша Лукич (Торіно, Італія), Марко Груїч (Порту, Португалія), Філіп Джуричич (Сампдорія, Італія), Урош Рачич (Брага, Португалія), Неманья Максимович (Гетафе, Іспанія), Іван Ілич (Верона, Італія), Андрія Живкович (ПАОК, Греція), Душан Тадич (Аякс, Нідерланди), Дарко Лазович (Верона, Італія).

Нападники: Душан Влахович, Філіп Костич (обидва — Ювентус, Італія), Александр Митрович (Фулгем, Англія), Лука Йович (Фіорентина, Італія), Неманья Радонич (Торіно, Італія).

Тренер — Драган Стойкович.

Щвейцария

Воротарі: Ян Зоммер (Боруссія М, Німеччина), Грегор Кобель (Боруссія Д, Німеччина), Філіпп Кен (Зальцбург, Австрія), Йонас Омлін (Монпельє, Франція).

Захисники: Мануель Аканджі (Манчестер Сіті, Англія), Ерай Джемерт (Валенсія, Іспанія), Ніко Ельведе (Боруссія М, Німеччина), Рікардо Родрігес (Торіно, Італія), Фабіан Шер (Ньюкасл , Англія), Сільван Відмер, Едімілсон Фернандеш (обидва — Майнц, Німеччина).

Півзахисники: Граніт Джака (Арсенал, Англія), Деніс Закарія (Челсі, Англія), Мішель Ебішер (Болонья, Італія), Фабіан Фрай (Базель), Ремо Фройлер (Ноттингем Форест, Англія), Ардон Яшарі (Люцерн), Фабіан Рідер (Янг Бойз).

Нападники: Бріл Емболо (Монако, Франція), Джердан Шачірі (Чікаго, США), Ноа Окафор (Зальцбург, Австрія), Харіс Сеферович (Галатасарай, Туреччина), Ренато Штеффен (Лугано) , Рубен Варгас (Аугсбург, Німеччина), Крістіан Фасснахт (Янг Бойз), Джібріль Соу (Айнтрахт Ф, Німеччина).

Тренер — Мурат Якін.

Бразилія

Воротарі: Аліссон Беккер (Ліверпуль, Англія), Едерсон (Манчестер Сіті, Англія), Вевертон (Палмейрас).

Захисники: Тьягу Сілва (Челсі, Англія), Маркіньос (ПСЖ, Франція), Даніло, Алекс Сандро, Шдейсон Бремер (всі — Ювентус, Італія), Алекс Теллес (Севілья, Іспанія), Едер Мілітао (Реал, Іспанія), Дані Алвес (Пумас, Мексика).

Півзахисники: Бруно Гімараєс (Ньюкасл, Англія), Каземіро, Фред (обидва — Манчестер Юнайтед, Англія), Лукас Пакета (Вест Гем, Англія), Фабіньо (Ліверпуль, Англія), Евертон Рібейро (Фламенго).

Нападники: Неймар (ПСЖ, Франція), Вінісіус Жуніор, Родріго (обидва — Реал, Іспанія), Антоні (Манчестер Юнайтед, Англія), Рішарлісон (Тоттенгем, Англія), Рафінья (Барселона, Іспанія), Габріел Мартінеллі, Габріел Жезус (обидва — Арсенал, Англія), Педро (Фламенго).

Тренер — Тіте.

Календар матчів групи G

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

24 листопада

Бразилія — Сербія

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаї

21.00

24 листопада

Швейцарія — Камерун

Стадіон Ель-Джануб, Ель Вакре

12.00

28 листопада

Бразилія — Швейцарія

Стадіон 974, Доха

18.00

28 листопада

Камерун — Сербія

Ель-Джануб, Ель Вакре

12.00

2 грудня

Камерун — Бразилія

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаї

21.00

2 грудня

Сербія — Швейцарія

Стадіон 974, Доха

21.00

Група Н: Гана, Південна Корея, Уругвай, Португалія.

Гана

Воротарі: Манаф Нуруден (Ейпен, Бельгія), Данлад Ібрагім (Асанте Котоко), Лоуренс Аті-Зігі (Санкт-Галлен, Швейцарія).

Захисники: Деніс Одої (Фулгем, Англія), Тарік Лампті (Брайтон, Англія), Аліду Сейду (Клермон, Франція), Даніель Амарті (Лестер, Англія), Джозеф Айду (Сельта, Іспанія), Александер Джику (Страсбур, Франція), Мохаммед Салісу (Саутгемптон, Англія), Абдул-Рахман Баба (Редінг, Англія), Гідеон Менса (Зальцбург, Австрія).

Півзахисники: Андре Айю (Аль-Садд, Катар), Томас Парті (Арсенал, Англія), Еліша Овусу (Генк, Бельгія), Саліс Абдул Самед (Ланс, Франція), Мохаммед Кудус (Аякс, Нідерланди), Даніель-Кофі Кієре (Фрайбург, Німеччина).

Нападники: Даніель Афрійе (Аккра Хартс оф Оук), Камал Дін Сулемана (Ренн, Франція), Іссааку Абдул Фатаву (Спортинг, Португалия), Осман Букарі (Црвена Звезда, Сербія), Іньякі Уїльямс (Атлетик, Іспанія), Антуан Семеньо (Брістоль Сіті, Англія), Джордан Айю (Крістал Пелас, Англія), Камал Сова (Брюгге, Бельгія).

Тренер — Отто Оддо.

Південна Корея

Воротарі: Кім Син Гю (Аль-Шабаб, Саудівська Аравія), Чжо Хен У (Ульсан Хендай), Сон Бом Гин (Чонбук Хендай Моторс).

Захисники: Кім Мін Чже (Наполі, Італія), Кім Ен Гвон, Кім Тхе Хван (обидва — Ульсан Хендай), Квон Ген Вон (Гамба Осака, Японія), Чо Ю Мін (Течжон Сітізен), Кім Мун Хван, Кім Чжин Су (обидва — Чонбук Хендай Моторс), Юн Чжон Гю (Сеул), Хон Чхоль (Тегу).

Півзахисники: Чжон У Єн (Аль-Садд, Катар), Сон Чжун Хо (Шаньдун Тайшань, Китай), Пайк Син Хо, Сон Мин Гю (обидва — Чонбук Хендай Моторс), Хван Ін Бом (Олімпіакос, Греція), Лі Чже Сон (Майнц, Німеччина), Квон Чхан Хун (Санчжу Санму), Чжон Ву Єн (Фрайбург, Німеччина), Лі Кан Ін (Мальорка, Іспанія), Сон Хин Мін (Тоттенгем, Англія), Хван Хі Чхан (Вулвергемптон, Англія), На Сан Хо (Сеул).

Нападники: Хван Ий Чжо (Олімпіакос, Греція), Чжо Гю Сон (Чонбук Хендай Моторс).

Тренер — Паулу Бенту.

Поргуталія

Воротарі: Діогу Кошта (Порту»), Жозе Са (Вулвергемптон, Англія), Руй Патрісіу (Рома, Італія).

Захисники: Діогу Далот (Манчестер Юнайтед, Англія), Жоау Канселу, Рубен Діаш (обидва — Манчестер Сіті, Англія), Антоніу Сілва (Бенфіка), Пепе (Порту), Данілу Перейра, Нуну Мендеш (обидва — ПСЖ, Франція), Рафаель Геррейру (Боруссія Д, Німеччина).

Півзахисники: Жоау Маріу (Бенфіка), Вільям Карвалью (Бетіс, Іспанія), Жоау Паллінья (Фулгем, Англія), Рубен Невеш, Матеуш Нунеш (обидва — Вулвергемптон, Англія), Вітінья (ПСЖ, Франція), Отавіо (Порту), Бруну Фернандеш (Манчестер Юнайтед, Англія), Бернарду Сілва (Манчестер Сіті, Англія).

Нападники: Криштіану Роналду (Манчестер Юнайтед, Англія), Жоау Фелікс (Атлетіко, Іспанія), Рафаел Леау (Мілан, Італія), Андре Сілва (Лейпциг, Німеччина),  Гонсалу Рамуш (Бенфіка), Рікарду Орта (Брага).

Тренер — Фернанду Сантуш.

Уругвай

Воротарі: Фернандо Муслера (Галатасарай, Туреччина), Серхіо Рочет (Насьональ), Себастьян Соса (Індепендьєнте).

Захисники: Хосе Хіменес (Атлетіко, Іспанія), Себастьян Коатес (Спортинг, Португалія), Дієго Годін (Атлетіко Мінейро, Бразилія), Мартін Касерес (Лос-Анджелес Гелаксі, США), Рональд Араухо (Барселона, Іспанія), Хосе Луїс Родрігес (Насьональ), Матіас Олівейра (Наполі, Італія), Матіас Вінья (Рома, Італія), Гільєрмо Варела (Фламенго, Бразилія).

Півзахисники: Родріго Бентанкур (Тоттенгем, Англія), Федеріко Вальверде (Реал, Іспанія), Матіас Весіно (Лаціо, Італія), Джорджіан де Арраскаета (Фламенго, Бразилія), Факундо Пельїстрі (Алавес, Іспанія), Факундо Торрес (Орландо Сіті, США), Лукас Торрейра (Галатасарай, Туреччина), Ніколас де ла Крус (Рівер Плейт, Аргентина), Мануель Угарте (Спортинг, Португалія).

Нападники: Луїс Суарес (Насьйональ), Едінсон Кавані (Валенсія, Іспанія), Дарвін Нуньєс (Ліверпуль, Англія), Максі Гомес (Трабзонспор, Туреччина), Аугустін Каноббіо (Атлетіко Паранаенсе, Бразилія).

Тренер — Дієго Алонсо.

Дата

Матч

Стадіон, місто

Час

24 листопада

Португалія — Гана

Стадіон 974, Доха

18.00

24 листопада

Уругвай — Південна Корея

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райян

15.00

28 листопада

Португалія — Уругвай

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаї

21.00

28 листопада

Південна Корея — Гана

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райян

15.00

2 грудня

Південна Корея — Португалія

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райян

17.00

2 грудня

Гана — Уругвай

Стадіон Ель-Джануб, Ель Вакре

17.00

1/8 фіналу

Матч49

3 грудня

1А — 2B

Міжнародний стадіон Халіфа, Ер-Райян

17.00

Матч 50

3 грудня

1C — 2D

Стадіон Ахмед бін Алі, Ер-Райян

21.00

Матч 52

4 грудня

1D — 2C

Стадіон Аль-Тумама, Ель-Хаур

17.00

Матч 51

4 грудня

1B — 2A

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

21.00

Матч 53

5 грудня

1E — 2F

Стадіон Ель-Джануб, Ель Вакре

17.00

Матч 54

5 грудня

1G — 2H

Стадіон 974, Доха

21.00

Матч 55

6 грудня

1F — 2E

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райян

17.00

Матч 56

6 грудня

1H — 2G

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаї

21.00

1/4 фіналу

Матч 58

9 грудня

Переможець 53 — Переможець 54

Стадіон Едьюкейшн Сіті, Ер-Райян

17.00

Матч 57

9 грудня

Переможець 49 — Переможець 50

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаїл

21.00

Матч 60

10 грудня

Переможець 55 — Переможець 56

Стадіон Аль-Тумама, Ель-Хаур

17.00

Матч 59

10 грудня

Переможець 51 — Переможець 52

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

21.00

1/2 фіналу

Матч 62

14 грудня

Переможець 59 — Переможець 60

Стадіон Ель-Байт, Ель-Хаур

21.00

Матч 61

13 грудня

Переможець 57 — Переможець 58

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаїл

21.00

Матч за третє місце

17 грудня

Невдаха 61 — Невдаха 62

Міжнародний стадіон Халіфа, Ер-Райян

18.00

Фінал

18 грудня

Переможець 61 — Переможець 62

Стадіон Лусаїл Айконік, Лусаїл

18.00

Примітка. Скрізь вказано київський час початку матчів.

Хто показуватиме ЧМ-2022 в Україні

1. Офіційно підтверджено, що спільний показ поєдинків турніру на території України здійснюватиме Суспільне Спорт та медіасервіс MEGOGO

2. Матчі транслюватимуться на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення, Радіо Промінь, сайті Суспільне Спорт та медіасервісі MEGOGO.

3. Суспільне у прямому ефірі покаже 46 з 64 зустрічей турніру, MEGOGO наживо транслюватиме кожний поєдинок. 18 матчів, які ексклюзивно пройдуть на MEGOGO, будуть доступні у запису на Суспільному, а всі повтори — на сайті медіа.

4. Щодня на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення та сайті Суспільне Спорт будуть передматчева, а також підсумкова студії.

5. На Радіо Промінь під час турніру виходитиме подкаст Футбольний кАтарсис, а також рубрика Цікаві факти про Мундіаль.

6. На ютуб-каналі Суспільне Спорт будуть щоденні дайджести та репортажі від журналістів безпосередньо з Катару.

7. На MEGOGO ЧС-2022 у повному обсязі буде доступний в якості Full HD за передплатою Максимальна та Спорт.

Лента новостей