Ворскла з допомогою пенальті здобула третю перемогу поспіль

22.04.2023 15:11

У поєдинку 22-го туру чемпіонату України полтавська Ворскла на власному полі здолала харківський Металіст

Фото vorskla.com.ua

Команди підійшли до зустрічі в зовсім різній формі: Ворскла виграла два матчі, тоді як Металіст не знає смаку перемог із жовтня.

Перший тайм виявився багатим на події. Бойчук із пенальті вивів гостей уперед, однак згодом свій 11-метровий реалізував Сефері. На 30-й хвилині Таулян знову підійшов до «точки» — цього разу Єрмолов парирував, виправивши власну ж помилку.

Утім, у доданий до першого тайму час албанський легіонер Ворскли знову реалізував пенальті, забивши вже 11-й гол у поточному чемпіонаті. Більше того, до перерви полтавці встигли відзначитися втретє.

Другий тайм запам’ятався сейвами воротарів, а під кінець поєдинку Металісту вдалося відіграти один м’яч. Проте господарі зуміли втримати виграшний результат — 3:2. Тож Ворскла потихеньку підтягується до єврокубкових позицій, тоді як Металіст застряг у зоні вильоту.

УПЛ. 22-й тур

Ворскла Металіст 3:2 (3:1)

Голи: Сефері (26, пенальті, 45+1, пенальті), Феліпе (45+2, Скляр) — Бойчук (9, пенальті), Романюк (82, Панасенко).

На 30-й хвилині Сефері (В) не реалізував пенальті (воротар).

Ворскла: Ісенко, Пердута, Феліпе, Кравець, Бацула, Челядін (Лопес, 67), Павлюк, Скляр, Сефері, Степанюк, Олійник.

Металіст: Єрмолов, Романюк, Мизюк, Порох, Картушов (Рязанцев, 73), Ралюченко, Демченко (Багачанський, 46), Чідомере (Панасенко, 46), Наумець, Прядун, Бойчук (Коррал, 58).

Попереджені: Ісенко (8), Лопес (79), Феліпе (90+2) — Порох (18), Мизюк (26), Єрмолов (30), Демченко (45+1), Бойчук (55), Ралюченко (86).

Червона картка виявилася не вироком: в Ковалівці Зоря в меншості втримала перемогу над Колосом