Ворскла перериває смугу невдач перемогою над Шахтарем

30.09.2023 19:19

Донецький Шахтар різко пригальмував у гонитві за золотом чемпіонату України

Сьогодні керманич полтавчан Віктор Скрипник не міг розраховувати на стоперів: травмованого Чеснакова і дискваліфікованого Сантану. Добре помізкувавши, він довірив центр оборони молоді, яка, загалом, зіграла надійно.

У першому таймі суперництво точилося на зустрічних курсах. На 22-й хвилині витримка зрадила ветерану Чигринському, який сфолив на Степанюку. Шахтар був покараний пенальті, який майстерно реалізував Скляр.

Після перерви гірники дещо активізувалися і на 57-й хвилині доволі неочікувано вирівняли становище, коли Зубков влучно пробив здалеку. Це не вибило з колії полтавчан, які невдовзі провели  чітку комбінацію, яку завершив Нестеренко — 1:2. І хоча надалі більше атакували донеччани, аби врятуватися від поразки, це їм не вдалося. Ворскла сенсаційно здобуває заслужену звитягу, перервавши смугу невдач у Прем’єр-лізі.

Прем’єр-ліга. 9 тур

Шахтар — Ворскла — 1:2 (0:1)

Голи: Зубков (57) — Скляр (22, з пенальті), Нестеренко (72).

Шахтар: Різник, Степаненко (Назарина, 63), Судаков (Криськів, 63), Чигринський (Ракіцький, 46), Зубков, Гочолейшвілі, Сікан, Азаров (Келсі, 83), Бондаренко, Міроші, Кащук (Швед, 70).

Ворскла: Ісенко, Пердута, Скляр, Степанюк, Павлюк, Якубу (Черниш, 79), Крупський, Нестеренко, Челядін, Хрипчук, Кане.

Попереджений: Степаненко (58).

30 вересня. Львів. Арена Львів.

«На футбольному полі друзів немає». Голкіпер Шахтаря — про гру з колишньою командою