Вісім цікавих фактів про ставки на спорт

27.01.2022 23:23
Категории: Новости

Українські букмекерські контори повільно та впевнено переходять на легальний бізнес і зовсім скоро ми очікуємо їх повного виходу з тіні закону. Якщо ви цікавитесь спортом і хотіли б почати ставити на улюблені команди, тоді вас можуть розважити ці 8 цікавих фактів про ставки на спорт.

1. Футбол — найпопулярніший вибір серед беттерів

На сьогоднішній день найбільше ставок на спорт робиться саме на футбол. Багато вболівальників спостерігають за тим, як розгортаються ігри з початку сезону і роблять виважені прогнози, покладаючись на свої знання.

2. Баскетбол — найкращий вид спорту для новачків

Люди, які тільки-но починають робити ставки на спорт, часто обирають баскетбол. Причиною тому є простота правил баскетболу та інтенсивність гри, що не дозволить нудьгувати. До того ж, НБА доволі популярна у світі. Цього достатньо, щоб спонукати беттерів обрати саме цей вид спорту.

3. Букмекери ніколи не втрачають гроші у вересні

Вересень — найприбутковіший місяць для букмекерів, адже саме тоді робиться найбільша кількість ставок у всьому світі. Зазвичай за вересень букмекери заробляють більше, ніж за жовтень і листопад разом. Це частково пояснюється тим, що беттери часто бережуть гроші у липні і серпні, коли не відбувається жодних масштабних спортивних подій, і таким чином накопичують більшу суму до вересня.

4. Найбільші ставки роблять в США

В США середня ставка є найбільшою в світі, що не дивно, враховуючи заможність громадян, а також той факт, що ставки на спорт є частиною американської культури. Тим не менш, дивлячись на середні показники порівняно з деякими іншими великими ринками ставок на спорт, середньостатистичний беттер у США робить приблизно на 40% більші ставки, ніж середньостатистичний беттер у Великобританії.

5. Навіть найпрофесійніші беттери виграють приблизно 50% ставок

В той час, як багато людей вважають, ніби професійні беттери виграють приблизно дві третини своїх ставок, реальність зовсім інша. Навіть професіонали, які живуть за рахунок ставок на спорт, виграють від 53% до 55% усіх ставок, які вони роблять. Це свідчить про те, що незалежно від того, наскільки кваліфікованим або досвідченим є беттер, гарантувати прибуток неможливо, оскільки ставки на спорт просто надто непередбачувані.

6. Більшість нових ставок відбувається в режимі Лайв

Букмекери пропонують вам робити ставки в двох режимах: лайв та прематч. Прематч - це ставки на спортивні матчі до їх початку, а лайв — ставки під час гри в реальному часі. Лайв ставки вимагають від беттерів більшої уваги і швидшої реакції. Втім, вони також дають можливість виграти більше грошей та є кращим вибором для перегляду матчів з друзями, адже таким чином можна ставити на матч під час його перегляду. 

7. Ставки на спорт є легальними в Україні

Гральний бізнес було легалізовано в 2020 році, втім лише один букмекер скористався можливістю придбати українську ліцензію. Це пояснюється тим, що українська букмекерська ліцензія є найдорожчою у світі, та й українські споживачі, на жаль, не прискіпливі, коли справа стосується легального статусу. 

8. Новачки роблять ставки, покладаючись на емоції

Велика кількість нових гравців роблять типову для новачків помилку: ставлять гроші, покладаючись на свої емоції. Емоційні ставки включають в себе ставки на улюблену команду, на гравців зі схожим ім’ям, на тих, чия форма виглядає найпривабливішою, тощо. Хоча робити ставки серцем можна, цього недостатньо, щоб гарантувати виграш. Важливо застосовувати свої аналітичні здібності та логіку. Відкрийте статистику минулих матчів, дізнайтеся про склад команди, збирайте якомога більше інформації і лише потім робіть виважений вибір. Пам’ятайте, що на кону стоять ваші гроші.

Лента новостей