«Він був у якомусь неадекватному стані»: Кучер розкритикував поведінку почесного президента Дніпра-1

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
127
1 голос
«Він був у якомусь неадекватному стані»: Кучер розкритикував поведінку почесного президента Дніпра-1
Олександр Кучер. Фото: Google
Історія СК Дніпро-1, ймовірно, наближається до завершення. Проте, у ЗМІ випливають усе нові подробиці того, яка вона творилась. У тому, числі і про взаємини всередині робочого колективу.

У ексклюзивному інтерв'ю сайту Sport-express.ua колишній наставник дніпровської команди Олександр Кучер розповів, що у нього не було конфліктів зі спортивним директором клубу Андрієм Русолом та комерційним директором В’ячеславом Фрідманом:

«Нормальні робочі стосунки».

Але й відреагував на те, що почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза називав його та Євгена Краснікова аферистами:

«Я не знаю Березу, не знайомий із ним і жодного разу в житті його не бачив. Видно, його життєве кредо – піаритися за рахунок когось. Береза телефонував мені двічі. Першого разу він сказав, що радий мене бачити, а другого разу, після повторного матчу з АЕКом (0:1 у 1/16 Ліги конференцій), – він був у якомусь неадекватному стані і говорив неприємні речі. Тому я не хочу про нього говорити».

  • Тренер очолив Дніпро-1 у сезоні 2022/23, після того, як команду залишив Ігор Йовічевіч, який у свою чергу перебрався до донецького Шахтаря;
  • Під керівництвом Кучера Дніпро-1 провів 46 матчів, у 25 із них він святкував перемогу, дев'ять зіграв внічию і 13 програв;
  • Покинув Дніпро-1 20 серпня 2023 року.