Вилучення і вольова перемога! Верес і Чорноморець порадували класним стартом 6-го туру

01.09.2023 18:57

Рівненський Верес здобув першу перемогу в нинішньому чемпіонаті України

Фото upl.ua

Сьогодні матчем у Рівному стартував 6-й тур чемпіонату України. Верес на Авангарді приймав одеський Чорноморець.

Початок матчу виявився несподіваним. Вже на 10-й хвилині Салюк змушений був вдатися до дуже грубого фолу і гості залишилися вдесятьох. Тим не менш, підопічні Романа Григорчука не знітилися і на 24-й хвилині отримали право на пенальті, який реалізував Путря.

Втім, довго перевага одеситів не протрималася – за 10 хвилин одинадцятиметровий пробивали вже господарі і влучний удар Яго зрівняв рахунок. А на перерву команди взагалі пішли з голом Станіслава Шарая «у роздягальню» – 2:1. Крапку ж у матчі у другому таймі на 71-й хвилині поставив вже Владислав Шарай.

Таким чином, Верес здобув перемогу з рахунком 3:1, яка стала першою для рівненців у нинішньому чемпіонаті. Чорноморець же зазнав другої поразки поспіль.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 6 тур

Верес – Чорноморець – 3:1 (2:1)

Голи: Яго (35, з пенальті), С. Шарай (45+3), В. Шарай (71) – Путря (24, з пенальті).

Верес: Паст, Шевченко, Вовченко, Курко, Гакман, Кучеров, Кучеренко, В. Шарай (Світюха, 90+1), С. Шарай (Блізніченко, 73), Яго (Шестаков, 62), Гайдучик (Марусич, 73).

Чорноморець: Шевченко, Єрмаков, Салюк, Гучек, Путря, Шпорн (Вакула, 79), Васильєв (Бойчук, 85), Кузик (Дада, 80), Брагару, Авагімян (Хадіда, 79), Штогрін (Ієде, 85).

Попередження: Паст (22), Гакман (48), Шестаков (75), В. Шарай (80) – Авагімян (17), Кузик (30), Васильєв (54).

На 10-й хвилині вилучений Салюк (Чорноморець) – пряма червона картка.

В наступному турі Верес зіграє на виїзді з Кривбасом, а Чорноморець прийматиме Полісся.

Легенда Порту Вітор Байя: «Шахтар гратиме не на своєму полі, але у нього якісні гравці»