Віктора Циганкова образила каталонська газета: що відбувається з футболістом збірної України

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
2358
Виктор Цыганков 6

Каталонські ЗМІ оцінили дії півзахисника Жирони Віктора Циганкова в у домашньому матчі 29-го туру іспанської Ла Ліги проти «Ельче» (2:0).

L`Esportiu de Сatalunya так прокоментувала гру хавбека збірної України: «Він не виблискував, як у попередніх матчах, але поступово увійшов в гру. У першому таймі Циганков на своєму фланзі не міг вирватися з-під опіки Гуті та Клерка.

По перерві він почувався більш комфортно й був близьким до того, аби забити м’яч після прориву».

Зазначимо, що видання знову не поставило в таблицю оцінок фото українського футболіста: єдиного з Жирони, хто вийшов у стартовому складі. Хоча раніше в цій таблиці фото нашого хлопця публікувалося. Дивна річ...

Схожими за змістом словами описали гру Віктора і наші колеги з видання Sport.

Українець отримав непогану сімку і такий до неї коментар: «Від меншого до більшого. Йому не вдалося витискати максимум. Міг забити на підборі, але Дональд позбавив його такої можливості в останній момент».