Віктор Циганков знову зробив це в Іспанії: українець продовжує розривати тамтешній чемпіонат (відео)

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1546
Виктор Цыганков 6

Півзахисник збірної України Віктор Циганков записав на свій рахунок гольову передачу в іспанській Ла Лізі

Жирона Віктора Циганкова у поєдинку 32-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді зійшлася з Севільєю. Українець вже традиційно потрапив до стартового складу гостей і відіграв 89 хвилин.

Жирона і Севілья є сусідами у турнірній таблиці, тож поєдинок носив принциповий характер. Однак успіх у цій дуелі прийшов саме до підопічних Мічела, причому свй внесок зробив і Віктор Циганков.

На 55-й хвилині матчу з його ювелірної передачі Кастельянос забив другий м'яч у ворота севільців.

ВІДЕО

Отже, у 13 матчах за Жирони хавбек збірної України забив три м’ячі та віддав чотири гольові передачі.

2:0 – перемога Жирони, яка набрала 44 очки і знаходиться на 8-й позиції у турнірній таблиці.