Віктор Циганков знову вистрілив у чемпіонаті Іспанії

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1845
Виктор Цыганков 7

Український півзахисник Віктор Циганков результативною передачею допоміг Жироні врятувати матч чемпіонату Іспанії

Жирона Віктора Циганкова у поєдинку 34-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді зустрілася з Реал Сосьєдадом. Українець потрапив до стартового складу господарів і відіграв увесь матч.

Зустріч почалася для підопічних Мічела дуже невдало – вже у середині першого тайму вони поступалися 0:2. Однак тоді до справи узявся Віктор Циганков. З його гольової передачі Ян Коуту скоротив відставання «червоно-білих» у рахунку, а перед самою перервою Стуані відновив паритет – 2:2.

З таким рахунком матч і завершився. Жирона набрала 48 очок і знаходиться на 7-й позиції у турнірній таблиці, відстаючи від Бетіса на чотири пункти.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 34 тур

Реал Сосьєдад – Жирона – 2:2 (2:2)

Голи: Оярсабаль (5), Сілва (24) – Коуту (37), Стуані (45+3).

На 87-й хвилині вилучений Ромеу (Жирона) – повторне попередження.

Тінь України у тотальній домінації: УЄФА назвав команду тижня півфіналів Ліги чемпіонів: