Верес врятувався від поразки в компенсований час

03.02.2024 21:46
Фото nkveres.com

З  перемінним успіхом розгорталися  події в черговому спарингу рівнян на турецькому зборі. В середині першого тайму матчу проти чеського Яблонця Верес вийшов уперед завдяки чорногорському легіонеру Марко Мрвальжевичу, який вміло зіграв на випередження після подачі кутового. 1:0.

Але після перерви  футболісти Яблонця не тільки вирівняли становище, реалізувавши пенальті, а й вдруге засмутили воротаря рівнян Богдана Когута. Верес врятувався від поразки в компенсований час, коли Василь Курко виграв верхову дуель. 2:2.

В складі Вереса дебютували Дмитро Шастал та Денис Янаков з Полісся, які гратимуть на правах оренди. Янаков навіть відзначився результативною передачею.