Верес в Києві терпів і досягнув бажаної нічиєї в матчі з Оболонню

22.09.2023 19:07
Категории: Новини
Фото upl.ua

Суперники не зуміли виставити бойові склади. В Оболоні був відсутній дискваліфікований Вовкун, а в гостей — травмовані Дахновський та Близниченко. Зате повернулися в стрій пивовар Мороз і рівняни Гакман, Кльоц та Балан, що останнім часом не виступали.

Перший тайм був явно за господарями. Спочатку Курко підстрахував Паста і ліквідував загрозу, потім вже воротар парирував небезпечні удари Груші та Краснопіра. А на 22-й хвилині Черненко зі штрафного влучив у поперечину!

Після перерви вже гості намагалися взяти м`яч під свій контроль. Яго замикав флангову передачу, але схибив з близької відстані. Надалі суперництво точилося на зустрічних курсах, але до взяття воріт справа не дійшла, хоча під завісу Суханову дещиці забракло, аби відзначитися.

Прем`єр-ліга. 8-й  тур

Оболонь — Верес — 0:0

Оболонь: Рибка, Прокопенко, Лук`янчук, Приймак, Нагієв, Мороз, Черненко (Дубко, 83), Мединський, Груша (Суханов, 72), Тарануха, Краснопір (Чернов, 50).

Верес: Паст, Вовченко, Курко, Яго (Шестаков, 66), Кучеренко (Балан, 78), С.Шарай (Марусич, 46), Кучеров, Гакман, В.Шарай (Світюха, 90), Гайдучик (Кухарук, 78), Шевченко.

Попереджені: Груша (23), Прокопенко (64), Дубко (85) — Кучеров (21), Шевченко (26), Гакман (53), Марусич (62), Курко (67), Шестаков (90+2).

22 вересня. Київ. Стадіон Оболонь-Арена.

Лента новостей

Українські інтернет казино