Верес у Туреччині не наздогнав суперника

18.02.2023 20:21
Фото nkveres.com

На зборі в Туреччині рівненські футболісти провели вже п`ятий спаринг. Сьогодні їхнім опонентом був чемпіон Латвії — Валмієра.

Наприкінці першого тайму суперник Вереса забив ефектний гол, знявши павутину з верхнього кута воріт. Відразу після перерви Андрій Близниченко, що вийшов на заміну, вирівняв становище — 1:1, але невдовзі Валмієра відновила паритет. Проте це не вибило рівнян з колії й Станіслав Шарай вдруге засмутив кіпера латвійців. Але все ж, останнє слово було за Валмієрою: реалізований пенальті допоміг схилити шальки терезів на їх бік.