Скандальний гол і вилучення! Шахтар сенсаційно втратив очки у чемпіонаті України

02.08.2023 19:00

Донецький Шахтар сенсаційно зіграв унічию з рівненським Вересом у чемпіонаті України

Фото УПЛ

Сьогодні рівненський Верес на домашньому стадіоні у 2-му турі чемпіонату України приймав чинного чемпіона – донецький Шахтар.

Після досить невиразної гри упродовж майже всього першого тайму, останні його хвилини піднесли справжній трилер. Спочатку на першій компенсованій хвилині арбітр призначив штрафний поблизу воріт Вереса і показав гравцям Шахтаря свисток, мовляв, пробивати після нього.

Однак, поки голкіпер рівнян Юрій Паст керував своїми захисниками, Микола Матвієнко пробив без свистка і закотив м'яч у порожні ворота. Як не дивно, рефері Олександр Шандор, гол зарахував.

Але ще за 30 секунд донеччани залишилися вдесятьох – Артем Бондаренко грубо зіграв проти Яго у центрі поля і побачив перед собою червону картку.

Після перерви гравці були явно на нервах, тож арбітрові довелося охолодити їх цілою купою жовтих карток. Тим часом, Верес перехопив ініціативу і на 62-й хвилині дебютант команди Євген Шевченко впритул розстріляв ворота Дмитра Різника.

Більше того, господарі могли й вирвати перемогу, однак гірників врятивала майстерність їхнього голкіпера.

Таким чином, 1:1 – Шахтар сенсаційно втратив очки вже у 2-му турі першості країни.