Верес жорстко перервав виграшну серію київського Динамо

07.03.2024 21:00
Категории: Топ Новини
Фото upl.ua

Початок календарного поєдинку 20-го туру УПЛ в Рівному між Вересом та Динамо було відкладено на 45 хвилин в зв’язку з повітряною тривогою.
Обидві команди не зуміли зіграти в бойових складах. З різних причин у господарів були відсутні Курко, Дахновський, Яго, Балан, а в гостей — Буяльський, Бражко, Ярмоленко.

Суперники вирішили не витрачати часу на розкачку. На 5-й хвилині Mрвальєвич увірвався до штрафного майданчика, пробив на силу, але Бущан зумів парирувати удар. Кияни відповіли контратакою, яку завершив влучним пострілом в дальній кут Волошин — 0:1. А невдовзі міг збільшити перевагу в рахунку Андрієвський, проте союзником рівнян стала поперечина.

Після перерви господарі за підтримки вболівальників докладали зусиль, аби перехопити ініціативу. Але гості маючи перевагу в швидкості розгадували не хитрі ходи підопічних Олега Шандрука. Запам`ятався навіс під завісу поєдинку Дубінчака, але на шляху м`яча знову став каркас воріт! І все ж в компенсований час спалах активності допоміг господарям заробити пенальті й врятувати, здавалося, безнадійно програний матч. Тим самим Верес перервав шести матчеву виграшну серію Динамо.