Верес не перервав смугу невдач й в спарингу з Карпатами

Аватар Сергій Дем'янчук Сергій Дем'янчук
624
Верес-Карпаты

Березневу паузу в УПЛ, викликану участю збірної України у відбірному матчі чемпіонату Європи з Англією, футболісти Вереса заповнили сьогодні благодійним поєдинком з першоліговими Карпатами зі Львова. Зібрані кошти будуть передані ЗСУ.

Рівняни, які невдало виступають після відновлення суперництва в елітному дивізіоні, знову розчарували, крупно поступившись Карпатам. Хоча заради справедливості слід сказати, що господарі грали доволі експериментальним складом.

Рахунок відкрили гості в середині першого тайму, коли Юрій Тлумак скористався помилкою захисника Вереса Романа Гагуна. Відразу після перерви Олександр Лебеденко зрізав м`яч у свої ворота після подачі ветерана Дениса Кожанова — 0:2. А довів справу до розгрому стопер Карпат Ігор Дуць, вигравши дуель на другому поверсі.