Верес на характері здолав Зорю і перервав гнітючу безвиграшну домашню серію в УПЛ: деталі гри у Рівному

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
25
1 голос
Марко Мрвальєвич. Фото: НК Верес (Рівне)
У першому суботньому поєдинку в рамках дев'ятого туру Української Прем’єр-ліги рівненський Верес здолав з мінімальним рахунком Зорю (2:1) та відірвався від зони вильоту.
  • Зоря провела 680-й матч на рівні УПЛ (Вищої ліги)
  • Безвиграшна домашня серія Вереса в УПЛ до матчу проти Зорі тривала сім ігор: чотири нічиї та три поразки.

Попри рясний дощ у Рівному, який не мав би сприяти результативному футболу, гравці Вереса та Зорі видали цікавий та гольовий перший тайм.

Спершу, своїм першим результативним ударом у сезоні, гостей вивів у перед Горбач та не минуло й десяти хвилин, як Мрвальєвич відновив статус-кво для господарів.

▶️  Відео голів Ігоря Горбача та Марко Мрвальєвича дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Не збавили оберти команди й по перерві. Особливо це стосується гравців Вереса, які зуміли вирвати надважливу перемогу, завдяки голу свого бразильського нападника Луана. Він зважився на дальній удар, який став результативним.

▶️  Відео голу Луана дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга, 9-й тур

Верес – Зоря 2:1 (1:1)

Голи: Мрвальєвич, 19, Луан, 54 – Горбач, 9.

• Після дев’яти турів Верес має в доробку дев'ять залікових пунктів та займає 11-ту сходинку у турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги, а Зоря з 12-ма заліковими балами посідає сьомий щабель.
  • У наступному турі команда Олега Шандрука на виїзді зіграє проти Чорноморця. Поєдинок в Одесі заплановано на 20 жовтня, початок гри о 15:30.
  • Зоря у турі номер десять на формально домашньому полі прийматиме Кривбас. Поєдинок, який буде зіграно у Києві, відбудеться 20 жовтня, початок гри о 18:00.