Верес і Рух здивували неймовірним результатом в матчі чемпіоната України

22.10.2023 15:45

Рівненський Верес поступився львівському Руху в надрезультативному матчі чемпіонату України

Фото УПЛ

В домашньому поєдинку 11-го туру першості України Верес зустрічався з Рухом. Команди відверто здивували результативністю. Вже в першому таймі львів'яни двічі розписалися у вортах суперника.

Після ж перерви гравці атаки ще більше розперезалися і змусили голкіперів капітулювати ах п'ять разів. Підсумковий результат – 5:2 на користь Руху.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 11 тур

Верес – Рух – 2:5 (0:2)

Голи: Яго (82), Балан (90) – Теслюк (14), Климчук (34), Пастух (65, 85), Квасниця (88).

Верес: Паст, Курко, Балан, Шевченко, Кучеренко, С. Шарай (Кухарук, 62), Кльоц, В. Шарай (Шестаков, 82), Кучеров (Яго, 62), Світюха (Ковалюк, 46), Гайдучик (Марусич, 62).

Рух: Ледвій, Сич, Слюбик, Дідик, Роман (Лях, 73), Підгурський (Таллес, 46), Сапуга, Пастух, Теслюк (Квасниця, 57), Руніч (Соломон, 73), Климчук (Плюман, 73).

Попередження: Балан (21), Кучеров (32), Гайдучик (60), Кухарук (90+3) – Дідик (44), Пастух (66).

В наступному турі Рух прийматиме Олександрію, а Верес на виїзді зіграє з Минаєм.

Тренер Жирони жорстко обрубив всі чутки про українця Віктора Циганкова: деталі гучної заяви