Важлива перемога! Руслан Маліновський і його Аталанта очолили турнірну таблицю Серії А

05.09.2022 21:23

Третя поспіль перемога Аталанти Руслана Маліновського в Серії А дозволила команді вийти на чильне місце у турнірній таблиці

Аталанта Руслана Маліновського сьогодні у поєдинку 5-го туру чемпіонату Італії на виїзді  зустрілася з Монцею. Український півзахисник вийшов на поле у стартовому складі бергамасків і відіграв 71 хвилину.

У першому таймі Маліновський був однією з найпомітніших фігур на полі. Хавбек збірної України запам'ятався численним виконанням стандартів, великою кількістю зароблених штрафних і парою ударів по воротах.

У другій половині гри він був менш активним і врешті-решт відзначитися результативними діями Руслану не вдалося. Його ж команда перемогла з рахунком 2:0, завдяки влучному удару Расмуса Хейлунда та автоголу Марлона після перерви.

Цей успіх дозволив підопічним Джан П'єро Гасперіні набрати 13 очок і вийти на перше місце у Серії А.

Чемпіонат Італії. Серія А. 5 тур

Монца – Аталанта – 0:2 (0:0)

Голи: Хейлунд (57), Марлон (65, автогол).

Фирменный удар! Украинец Евгений Коноплянка творит чудеса в Польше второй матч подряд (видео)