Василь Кардаш: «У динамівців спортивні емоції битимуть через край»

Фото fcdynamo.com

За сім місяців українські вболівальники нарешті дочекалися офіційних матчів клубних вітчизняних команд. Сьогодні Динамо у рамках другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів на своєму полі (в Лодзі) зіграє із турецьким Фенербахче. Своїми очікуваннями від цього поєдинку з КОМАНДОЮ1 поділився колишній півзахисник біло-синіх Василь КАРДАШ.

— Василю Ярославовичу, Динамо буде складно з огляду на такий довгий простій в офіційних матчах?

— Безперечно, є побоювання, але є й надії. Дуже складно передбачити, як динамівці виглядатимуть у цьому поєдинку. Так, багато хлопців у червні виступало за збірні України. Але збірна це одне, а клуб — зовсім інше. Проте киянам вдалося зберегти практично весь свій склад, тому дуже хочеться вірити, що та зіграність між партнерами, яка була минулого року, не зникла.

— Це єдиний плюс для киян у цьому матчі?

— Ну чому ж? Ліга чемпіонів сам по собі турнір, в якому мотивація у кожного гравця на найвищому рівні. Але при цьому не варто забувати, що в Україні йде війна, і кожен наш спортсмен на міжнародній арені намагається стрибнути вище голови, щоб підтримати наших бійців на передовій, які захищають нашу незалежність у боротьбі з ворогом, що нахабно увірвався в Україну. Впевнений, що і футболісти Динамо зроблять все від них залежне, щоб порадувати співвітчизників вдалим результатом. Надто що після такої паузи спортивні емоції у хлопців битимуть через край.

— У Фенербахчі зараз також триває підготовча робота до сезону…

— Я зрозумів, на що ви натякаєте. Це не одне й те саме, оскільки турки мали змогу навесні грати у чемпіонаті, а ми — ні. Зараз у них триває планомірна підготовка, тоді як в Україні клубний футбол зупинився сім місяців тому.

— До речі, про чемпіонат. Чи вдасться нам його провести?

— Незважаючи на всі труднощі, це стосується і війни, і фінансового стану у нашому футболі, чемпіонат необхідно розпочинати, оскільки потім буде набагато складніше запустити цей процес. Так, рівень просяде, але згодом усе повернеться на круги своя.

— Спробуйте спрогнозувати рахунок матчу Динамо — Фенербахче?

— Прогнози — справа не вдячна, особливо за сьогоднішніх реалій. У такий непростий час для країни дуже хочеться позитиву. Не ризикну назвати рахунок поєдинку, але я чомусь вірю, що сьогодні Динамо вдасться перемогти, як, утім, і в протистоянні в цілому.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК

Стало відомо, які гравці Фенербахче протистоятимуть київському Динамо

Лента новостей