Ванат врятував у матчі проти колишньої команди Коноплянки: Динамо розписало нічию із Шальке

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
987
1 голос
Футболісти Динамо у товариському матчі проти Шальке. Фото: Динамо
У суботу, 13 липня, київське Динамо зіграло другий контрольний матч на зборах у Австрії. Як і в перший раз, суперником підопічних Шовковського став клуб із Німеччини.

Стартовий поєдинок столична команда відіграла кількома днями раніше. У грі з Падерборном кращого виявити не вдалося (0:0), а вболівальники Динамо розкритикували дії нападника Владислава Супряги.

Для нинішнього суперника матч проти Динамо виявився уже п’ятим на зборах. Раніше Шальке зіграв чотири товариські гри. Команда з Гельзенкірхена розгромила Фельберт (7:0), програла Емдену (0:1), здолала Меппен (4:2) та програла Мідтьюлланду (2:4).

Другий контрольний матч біло-синіх видався набагато результативнішим за перший. Спочатку українців відкрили рахунок. Це уже на 14-й хвилині зустрічі зробив Царенко, який відгукнувся на простріл Тимчиказ правого флангу. Проте, ще у першому таймі після розіграшу штрафного Аднан Караман становище зрівняв – 1:1.

▶️ Відео голів матчу Динамо – Шальке ТУТ

У другій половині гри першими вперед гельзенкірхенці. Сілла забив після закидання від партнера. Однак, минуло лише десять хвилин і кияни зрівняли рахунок. Результативний удар на рахунку Ваната.

Товариський матч

Динамо – Шальке – 2:2

Голи: Царенко, 14, Ванат, 67 – Караман, 30, Сілла, 57

• У неділю, 14 липня, Динамо зіграє з датським Брондбю. Початок гри запланований на 15:00.
  • Євген Коноплянка провів за Шальке 78 матчів, забив 13 голів та віддав дев’ять результативних передач.