Валентин Москвін: «Дніпрянам уже час перемагати на міжнародній арені»

15.09.2022 11:03
Фото scdnipro1.com.ua

Сьогодні футболісти Дніпра-1 проведуть черговий поєдинок в груповому раунді Ліги конференцій, з Аполлоном (Кіпр). Колишній гравець Дніпра Валентин Mосквін поділився своїми очікуваннями від протистояння в Нікосії.

— Думаю, що дніпряни візьмуть гору — 2:1, — сказав Валентин  Mосквін кореспонденту КОMАНДИ1 Василю Mихайлову. — Попередні невдачі підопічних Олександра Кучера в еврокубках можна пояснити браком міжнародного досвіду і проблемами із зіграністю. Але вже було достатньо часу, аби позбутися вразливих місць, зрештою, й чергові опоненти не є представниками провідних футбольних країн. Тим паче, що в УПЛ дніпряни доводять, що можуть перемагати на класі, як це було, зокрема, в останньому календарному матчі з Mеталістом 1925.

Та й тому ж Артему Довбику, який не приховує свого бажання пограти за кордоном, слід усвідомити, що тільки демонструючи в кожному поєдинку максимум своїх можливостей, можна бути затребуваним якимсь іменитим клубом.

Взагалі, я переконаний, що дніпрянам до снаги посісти друге місце в своїй групі Ліги конференцій, що дозволить пробитися до наступного раунду турніру.

Лента новостей