Відзначився двічі й привів до перемоги! Роман Яремчук нарешті вистрілив у Валенсії (відео)

05.12.2023 23:56

Український форвард Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем у поєдинку Кубка Іспанії

Валенсія романа Яремчука в матчі 1/32 фіналу Кубку Іспанії в гостях зустрічалася з клубом Терсери – Аросою. Українець очікувано отримав місце у стартовому складі «кажанів».

Вже на 8-й хвилині зустрічі Яремчук зумів відзначитися забитим м'ячем, відкривши рахунок у зустрічі. Це був його дебютний гол за іспанський клуб. Під кінець першого тайму наш співвітчизник нагадав про себе вдруге, але цього разу лише заробивши жовту картку.

На 82-й хвилині Романа замінили, але його гол так і залишився переможним. 1:0 на користь гостей. Таким чином, Валенсія вийшла у 1/16 Кубку Іспанії.

Кубок Іспанії. 1/32 фіналу

Ароса – Валенсія – 0:1 (0:1)

Гол: Яремчук (8).

Євро-2024. Став відомий потенційний календар збірної України на груповому етапі турніру