В збірній України сталася вимушена заміна: замість легіонера викликано футболіста з УПЛ

29.05.2023 15:35

У зв’язку з ушкодженням, яке не дозволяє відновитися до матчів національної команди у червні, нападник Роман Яремчук не зможе допомогти синьо-жовтим під час найближчого збору. Про це повідомляє сайт УАФ.

Фото УАФ

У зв’язку з цим до збірної України викликано форварда луганської «Зорі» Назарія Русина. Це дебютний для гравця виклик до лав головної команди країни.

Склад Збірної України

Воротарі: Георгій Бущан (Динамо), Анатолій Трубін  (Шахтар), Андрій Лунін (Реал, Іспанія).

Захисники: Микола Матвієнко, Валерій Бондар, Юхим Конопля (усі  — Шахтар),  Олександр Тимчик (Динамо), Олександр Сваток (Дніпро-1), Віталій Миколенко (Евертон, Англія), Ілля Забарний (Борнмут, Англія),  Едуард Соболь (Страсбур, Франція), Сергій Кривцов (Інтер Маямі, США).

Півзахисники: Тарас Степаненко, Олександр Зубков, Георгій Судаков (усі — Шахтар), Сергій Сидорчук, Віталій Буяльський, (обидва — Динамо),  Олександр Піхальонок (Дніпро-1), Андрій Ярмоленко (Аль-Айн, ОАЕ), Руслан Маліновський (Марсель, Франція), Віктор Циганков (Жирона, Іспанія), Михайло Мудрик (Челсі, Англія), Данило Ігнатенко (Бордо, Франція), Владислав Кочергін (Ракув, Польща).

Нападники: Артем Довбик (Дніпро-1), Владислав Ванат (Динамо), Назарій Русин (Зоря).

Резервний список

Тарас Качараба (Славія, Чехія), Олександр Караваєв, Микола Шапаренко (обидва —Динамо), Богдан Михайличенко, Мар’ян Швед (обидва — Шахтар).

Очікується, що свій збір наша національна команда розпочне 8 червня у Бремені. 12-го числа в цьому місті синьо-жовті проведуть контрольний матч з Німцями. 16 червня у Скоп’є в межах відбору Євро-2024 збірна України зійдеться з Північною Македонією, а 19-го у словацькій Трнаві прийматиме Мальту.

Лента новостей

Українські інтернет казино