В УЄФА вирішили змінити правила у чвертьфінальному матчі збірної України на Євро: що відбувається

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
20947
вар-кубанов

На молодіжному Євро-2023 запровадять технологію VAR після жахливих помилок арбітрів під час матчу Франція — Італія (2:1). Про це повідомляє італійське медіа Sky Sport.

Великого резонансу набув матч між збірними Італії та Франції. Французи здобули мінімальну перемогу 2:1 у зустрічі, в якій головний арбітр не зарахував взяття воріт після удару захисника Рауля Белланови.

М'яч з воріт у суперечливому епізоді виніс захисник Кастелло Лукеба. Повтор моменту демонструє, що м'яч встиг перетнути лінію, а Лукеба допомагав собі рукою.

Суддівська бригада на чолі з нідерландцем Аллардом Ліндхаутом гол не зарахувала. Не було можливості й переглянути епізод на відеоповторі, також відсутня на турнірі система автоматичної фіксації перетинання м'ячем лінії воріт.

Відтак в УЄФА вирішили надати арбітрам доступ до VAR. Система буде доступною лише від чвертьфінальних матчів турніру, що відбудуться 1—2 липня. Нагадаємо, що збірна України вже пробилася до цієї стадії змагань. Сьогодні і завтра залишилось вирішити тільки два питання.