В УЄФА опублікували висновок по перемозі збірної України над Ісландією у фіналі плей-оф Євро-2024: що коїться

28.03.2024 08:03

Офіційний сайт УЄФА опублікував свій висновок фінального матчу плей-оф відбору Євро-2024 Україна — Ісландія (2:1).

Фото УАФ

«У другому таймі Україна чудово відігралася у Вроцлаві, коли їй знову довелося долати відставання, як це було у півфіналі з Боснією і Герцеговиною.

Приголомшливий гол, який Альберт Гудмундссон провів на 30-й хвилині, дозволив гостям контролювати ситуацію аж до перерви, а м'яч, що провів Роман Яремчук, було скасовано через офсайд.

Не знітившись, Україна зібралася. Спочатку Віктор Циганков смачним ударом зрівняв рахунок, а за п'ять хвилин до кінця основного часу Михайло Мудрик приніс господарім перемогу», — йдеться в коментарі УЄФА.

Нагадаємо, що на Євро-2024 в Німеччині команда Сергія Реброва зіграє в групі Е.