В УАФ жорстко відреагували на скандальне рішення УЄФА щодо російського футболу: що відбувається

27.09.2023 07:36
Категории: Новини Топ

Виконком УЄФА прийняв рішення повернути російські команди U-17 до європейського футболу.

Фото УЄФА

В організації вважають, що дії дорослих не мають позбавляти дітей права на міжнародній футбол. «Особливо прикро те, що через триваючий конфлікт покоління неповнолітніх позбавлене права змагатися у міжнародному футболі», — йдеться у повідомленні на сайті УЄФА.

Московитським командам дозволили грати без форми рф та болотного гімну, а матчі проводити на нейтральних полях. Більше того, виконком доручив відповідним структурам вирішити питання введення команд-окупантів до змагань, де вже відбулися жеребкування.

Водночас Виконавчий комітет знову засудив незаконну війну росії та підтвердив, що відсторонення усіх інших команд росії (клубів і національних збірних) залишатиметься в силі до завершення конфлікту в Україні.

Звісно, українським дітям, які позбавлені не тільки «права змагатися у міжнародному футболі», а й звичайного мирного життя, своїх будинків, рідних і простих дитячих радощів від цього одразу стало легше.

Реакція УАФ: жорстко і правильно

УАФ рішуче засуджує сьогоднішнє рішення УЄФА про повернення до міжнародних змагань команд U-17 із рф.

УАФ наполягає на збереженні попередніх рішень УЄФА та ФІФА щодо недопущення всіх російських команд до участі в міжнародних змаганнях під егідою даних організацій.

УАФ підтверджує, що не братиме участі в жодних змаганнях за участі російських команд, та звертається до інших асоціацій-членів УЄФА з проханням бойкотувати можливі матчі за участі команд із рф за умови їхнього допуску.

Переконані, що ухвалення подібних рішень щодо поступового повернення команд із рф до участі у змаганнях у розпал воєнних дій, які веде російська федерація проти України, є безпідставним та таким, що толерує російську агресивну політику.

Рішуче закликаємо УЄФА переглянути дане рішення та залишити чинним попереднє рішення про повне відсторонення будь-яких команд із рф від участі в міжнародних змаганнях.

Перша реакція адекватного світу

Футбольна Асоціація вже виступила з офіційною заявою, що англійські збірні не гратимуть з хробачими командами. Ні з дитячими, ні з якими…

«Ми не підтримуємо позицію повторного допуску росії до змагань УЄФА за віковими категоріями, і наша позиція залишається такою, що збірні Англії не гратимуть проти росії», — йдеться в заяві організації.

Respect!

Лента новостей

Українські інтернет казино