В УАФ повідомили про початок німецького етапу в житті збірної України: офіційні подробиці

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
389
0 голосів
В УАФ повідомили про початок німецького етапу в житті збірної України: офіційні подробиці
нюрнберг-стад-2-min

З 2 квітня стартував продаж квитків на товариський поєдинок Німеччина — Україна, який відбудеться 3 червня 2024 року на стадіоні «Макс Морлок» у Нюрнберзі (Німеччина) й розпочнеться о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом). Про це повідомляє сайт УАФ.

Для купівлі необхідно:

— Перейти за посиланням для вибору та купівлі квитків.

— Один уболівальник може купити до шести квитків.

— На квитку друкується ім’я замовника, але паспорти при вході на стадіон не перевіряються. Тим не менш, прохання брати із собою документи на випадок виникнення непередбачуваних ситуацій.

Також, якщо вболівальники планують у день матчу мати безкоштовний проїзд на громадському транспорті, їм необхідно вказувати імена на квитках під час їхнього оформленя та купівлі.

Вартість квитків варіюється в залежності від місця:

— звичайний квиток у фан-сектор — 25 євро;

— квиток зі знижкою за наявності документів за умови купівлі на вході на стадіон (школярі, викладачі, студенти, люди похилого віку та особи з посвідченням інваліда) — 18 євро;

— дітям до 14 років — 10 євро;

— квиток у фан-сектор з обмеженим виглядом — 18 євро;

— квиток з обмеженим виглядом зі знижкою за наявності документів за умови купівлі на вході на стадіон (школярі, викладачі, студенти, люди похилого віку та особи з посвідченням інваліда) — 12 євро.

За посиланням продаються квитки лише в українські сектори, а саме в 25-а сектор (перший етап продажу), 25-b (другий етап продажу) та в 23 (третій етап продажу). Квитки будуть додаватися в міру продажу сектора.

Просимо зауважити, що для дітей будь-якого віку необхідно мати квиток.

Квитки для людей з інвалідністю продаються на основну трибуну та коштують 10 євро для людей на кріслі колісному включно з одним супроводжуючим. Прохання в разі потреби таких квитків писати запит із підтвердженням про інвалідність на електронну адресу prystupa.rl@uaf.ua

Після купівлі квитка перевіряйте електронну пошту та обов’язково роздруковуйте квиток перед грою для входу на стадіон.