В спарингу Руха і Домжале останнє слово було за словенцями

04.02.2023 15:19
Фото fcrukh.com

Футболісти Руха провели на хорватському етапі підготовки останній спаринг. Їх суперником був середняк елітного дивізіону Словенії — Домжале.

Балканці вийшли вперед уже в дебюті, але в середині першого тайму стопер Веремієнко вирівняв становище. Проте на 41-й хвилині словенці відновили паритет.

Після перерви ініціативою володіли львів`яни, міг оформити дубль Веремієнко, однак союзником Домжале після його удару стала поперечина. Все ж, більш точним був капітан Руха Климчук, котрий невдовзі вміло зіграв на добиванні — 2:2. Але останнє слово було за словенцями, котрі вирвали перемогу після майстерно виконаного штрафного.