В очному поєдинку Верес та Дніпро-1 найсильнішого не виявили

21.04.2024 14:58
Фото upl.ua

Верес та Дніпро-1 вирішують кардинально різні завдання у нинішньому чемпіонаті. Якщо рівняни борються за право залишитися в еліті, то дніпряни намагаються дістати Кривбас, який йде на третьому місці.

Звітна гра між цими соперниками почалася з розвідками, гольових моментів біля воріт не виникало, поки на 19-й хвилині не помилився Сваток, віддавши передачу на Яго, а той у свою чергу віддав на хід Дахновському, який використав свій шанс. 1:0.

Втім, на 33-й хвилині господарі відповіли своєю помилкою, після стандарту Жуліо Сезар та Когут не поділили м'яча, удар Сарапія відбили захисники з лінії воріт, але першим на добиванні виявився Адамюк. 1:1.

Після перерви обидві команди хотіли перемогти, але через зайву емоційність, на полі було більше боротьби та емоцій, ніж самого футболу. Арбітр зафіксував понад 40 фолів. У підсумку матч так і завершився внічию — 1:1. Цей рахунок на влаштував ні одного з суперників.