В Лондоні Олександру Зінченку жорстко закинули за матч проти Ньюкаслу: що відбувається

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
3773
Александр Зинченко 2

Популярне видання Football.London не високо оцінило дії українського універсала Арсеналу Олександра Зінченка в матчі 11-го туру АПЛ проти Ньюкасла, в якому Гармаші зазнали першої поразки в чемпіонаті (0:1).

Футболіст збірної України з’явився на полі на 73-й хвилині, коли його команда вже поступалася в рахунку і отримав від газети негативну п’ятірку.

«В останні п’ятнадцять хвилин матчу він дав команді менше, ніж очікувалося. Гармаші володіли більше м’ячем, але українець, на жаль, не зміг здійснити важливого впливу на перебіг подій», — зазначається у коментарі до оцінки Зінченка.