В Іспанії дали жорстку оцінку гри українця Андрія Луніна проти Манчестер Сіті: приємного не багато

11.04.2024 08:01

Провідна іспанська газета Marca оцінила та розгорнуто прокоментувала гру українського воротаря Реалу Андрія Луніна у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (2:2).

За свої дії протягом усієї зустрічі воротар нашої національної збірної отримав негативну п’ятірку (найгірша оцінка в команді).

«Його великий вечір розпочався з пропущеного прикрого голу. Удар Бернарду Сілви зі штрафного здивував Луніна. Українець, певно, очікував верхову передачу, тому поставив у стінку лише Вінісіуса, — написав у коментарі до оцінки автор газети. — Серйозна помилка воротаря. Вона могла лягти на нього тягарем, але голкіпер Вершкових швидко оговтався і повернув впевненість, відбивши небезпечний удар Голанда.

На 60-й хвилині Бернарду Сілва знову випробував пильність Андрія потужним ударом, який українець ледь відбив. Він нічого не міг би зробити з двома іншими результативними пострілами гостей».

Додамо, що відомі статистичні портали також не стали жаліти Луніна, а головний тренер Реалу Карло Анчелотті у своєму стилі відреагував на помилку нашого хлопця.