В Англії взялися за перевиховання Олександра Зінченка: українець пообіцяв виправитися (відео)

15.01.2023 13:02

Олександр Зінченко отримав попередження у матчі АПЛ, в якому не грав. Це сталося у поєдинку проти Фулгема.

Зігравши три матчі у англійській Прем'єр-лізі, українець отримав травму. Через неї Зінченко пропустив гру четвертого туру АПЛ проти Фулгема.

У цбому поєдинку до 86-ї хвилини зберігався нічийний рахунок - 1:1. Однак Арсенал зміг забити ще один гол і вирвати перемогу над суперником. Під час святкування другого м'яча до партнерів долучився Олександр Зінченко.

Оскільки Зінченко знаходився на лаві для запасних і був одягнутий у повсякденний одяг, стюарди домашнього стадіону Арсеналу сплутали українця з фанатом команди. Працівники Емірейтс спробували відмежувати Зінченка від одноклубників.

ВІДЕО.

Пізніше Олександру повернутись на своє місце на лаві сказали навіть представники тренерського штабу Арсеналу. Цей епізод зафільмували безпосередньо з місця для запасних.

Саме за те, що Олександр Зінченко вибіг до поля святкувати переможний гол, Футбольна асоціація попередила українця, надіславши йому відповідного листа. Як повідомляє The Telegraph, український футболіст погодився з претензіями The FA і запевнив, що така поведінка більше не повториться.

Єдину жовту картку у складі канонірів Зінченко отримав у матчі проти Ньюкасла. У цій грі українець сфолив на 90+6-й хвилині. Всього Олександр зіграв у АПЛ за Арсенал 10 поєдинків.