В англійській Прем’єр-лізі сталася історична для України подія: всі деталі (відео)

22.10.2023 12:02

У матчі 9-го туру англійської Прем’єр-ліги Брентфорд — Бернлі (3:0) сталася історична для українського футболу подія.

Фото ФК Брентфорд

На 76- хвилині зустрічі в АПЛ дебютував нападник молодіжної збірної України Єгор Ярмолюк. Він став одинадцятим українцем в історії елітного дивізіону чемпіонату Англії. До Ярмолюка це вдавалося Олександру Євтушку, Олегу Лужному, Сергію Реброву, Андрію Вороніну, Андрію Шевченку, Олександру Зінченку, Андрію Ярмоленку, Віталію Миколенку, Іллі Забарному та Михайлу Мудрику.

Що награв Ярмолюк у дебютній для себе грі в АПЛ

За відведений Томасом Франком на полі час Єгор встиг навіть спробувати вдарити по воротах суперника через себе на 90+7-й хвилині…

Ярмолюк 16 разів доторкнувся до мʼяча, віддав вісім точних передач з 12-ти (67%), віддав одну неточну довгу передачу з однієї,  виграв одне єдиноборство з трьох, чотири рази втратив мʼяч, здійснив один фол, одного разу вибив м’яч, здійснив одне перехоплення, одного разу відібрав м’яч та наніс один неточний удар по воротах. Той самий.