УЄФА оприлюднив остаточний шлях для збірної України у фіналі Євро-2024: офіційні деталі

03.04.2024 08:01

Після того, як наприкінці березня відгриміли битви плей-оф відбору Євро-2024, в яких збірна України виборола собі путівку на турнір, УЄФА оприлюднив остаточний календар німецького змагання.  

Нагадаємо, що чемпіонат Європи 2024 року проходитиме в Німеччині із 14 червня до 14 липня. У ньому братимуть участь 24 команди. Збірна України потрапила до групи Е разом із Бельгією, Румунією та Словаччиною.

Календар Євро-2024

Груповий етап

Група А

Швейцарія, Угорщина, Шотландія, Німеччина.

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

14.06

Німеччина — Шотландія

Арена Мюнхен

Мюнхен

22:00

15.06

Угорщина — Швейцарія

Штадіон Кельн

Кельн

16:00

19.06

Німеччина — Угорщина

Арена Штутгарт

Штутгарт

19:00

19.06

Шотландія — Швейцарія

Штадіон Кельн

Кельн

22:00

23.06

Швейцарія — Німеччина

Франкфурт Штадіон

Франкфурт-на-Майні

22:00

23.06

Шотландія — Угорщина

Арена Штутгарт

Штутгарт

22:00

Група В

Албанія, Італія, Хорватія, Іспанія.

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

15.06

Іспанія — Хорватія

Олімпіаштадіон

Берлін

19:00

15.06

Італія — Албанія

BVB-Штадіон

Дортмунд

22:00

19.06

Хорватія — Албанія

Фолькспаркштадіон

Гамбург

16:00

20.06

Іспанія — Італія

Арена АуфШальке

Гельзенкірхен

22:00

24.06

Албанія — Іспанія

Дюссельдорф Арена

Дюссельдорф

22:00

24.06

Хорватія — Італія

РБ Арена

Лейпциг

22:00

Група С

Англія, Сербія, Данія, Словенія.

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

16.06

Словенія — Данія

Арена Штутгарт»

Штутгарт

19:00

16.06

Сербія — Англія

Арена АуфШальке

Гельзенкірхен

22:00

20.06

Словенія — Сербія

Арена Мюнхен

Мюнхен

16:00

20.06

Данія — Англія

Франкфурт Штадіон

Франкфурт-на-Майні

19:00

25.06

Англія — Словенія

Штадіон Кельн

Кельн

22:00

25.06

Данія — Сербія

Арена Мюнхен

Мюнхен

22:00

Група D

Польща, Нідерланди, Австрія, Франція.

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

16.06

Польща — Нідерланди

Фолькспаркштадіон

Гамбург

16:00

17.06

Австрія — Франція

Дюссельдорф Арена

Дюссельдорф

22:00

21.06

Польща — Австрія

Олімпіаштадіон

Берлін

19:00

21.06

Нідерланди — Франція

РБ Арена

Лейпциг

22:00

25.06

Нідерланди — Австрія

Олімпіаштадіон

Берлін

19:00

25.06

Франція — Польща

BVB-Штадіон

Дортмунд

19:00

Група Е

Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна.

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

17.06

Румунія — Україна

Арена Мюнхен

Мюнхен

16:00

17.06

Бельгія — Словаччина

Франкфурт Штадіон

Франкфурт-на-Майні

19:00

21.06

Словаччина — Україна

Дюссельдорф Арена

Дюссельдорф

16:00

22.06

Бельгія — Румунія

Штадіон Кельн

Кельн

22:00

26.06

Словаччина — Румунія

Франкфурт Штадіон

Франкфурт-на-Майні

19:00

26.06

Україна — Бельгія

Арена Штутгарт

Штутгарт

19:00

Група F

Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

18.06

Туреччина — Грузія

BVB-Штадіон

Дортмунд

19:00

18.06

Португалія — Чехія

РБ Арена

Лейпциг

22:00

22.06

Грузія — Чехія

Фолькспаркштадіон

Гамбург

16:00

22.06

Туреччина — Португалія

BVB-Штадіон

Дортмунд

19:00

26.06

Грузія — Португалія

Арена АуфШальке

Гельзенкірхен

22:00

26.06

Чехія — Туреччина

Фолькспаркштадіон

Гамбург

22:00

1/8 фіналу

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

1. 29.06

2A — 2B

Олімпіаштадіон

Берлін

19:00

2. 29.06

1А — 2С

Штадіон Кельн

Кельн

22:00

3. 30.06

1C — 3D/E/F

Арена АуфШальке

Гельзенкірхен

19:00

4. 30.06

1В — 3A/D/E/F

Штадіон Кельн

Кельн

22:00

5. 01.07

2D — 2E

Дюссельдорф Арена

Дюссельдорф

19:00

6. 01.07

1F — 3A/B/C

Франкфурт Штадіон»

Франкфурт-на-Майні

22:00

7. 02.07

1E — 3A/B/C/D

Арена Мюнхен

Мюнхен

19:00

8. 02.07

1D — 2F

РБ Арена

Лейпциг

22:00

1/4 фіналу

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

9. 05.07

Переможець матчу 4 — переможець матчу 2

Арена Штутгарт

Штутгарт

19:00

10. 05.07

Переможець матчу 5 — переможець матчу 6

Фолькспаркштадіон

Гамбург

22:00

11. 06.07

Переможець матчу 3 — переможець матчу 1

Дюссельдорф Арена

Дюссельдорф

19:00

12. 06.07

Переможець матчу 7 — переможець матчу 8

Олімпіаштадіон

Берлін

22:00

1/2 фіналу

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

13. 09.07

Переможець матчу 9 — переможець матчу 10

Арена Мюнхен

Мюнхен

22:00

14. 10.07

Переможець матчу 11 — переможець матчу 12

BVB-Штадіон

Дортмунд

22:00

Фінал

Дата

Матч

Стадіон

Місто

Час

15. 14.07

Переможець матчу 13 — переможець матчу 14

Олімпіаштадіон

Берлін

22:00

Час початку матчів — київський.

Валерій НОВОБРАНЕЦЬ

Лента новостей

Українські інтернет казино