УПЛ. Дніпро-1 та Минай все вирішили між собою за якихось п'ять хвилин

06.11.2022 20:10

У першому таймі Дніпро-1 очікувано заволодів ініціативою, Минай же зосередився на обороні власних воріт і вичікував помилки від суперника. І таки дочекався, коли в середині першої 45-ти хвилинки Твердохліб бив без перешкод метрів з 12-ти, але точно в руки голкіперу.

У номінальних господарів ужгородського стадіону моменти були якіснішими. В одному епізоді Довбик влучив після передачі Амаша в стійку, потім ця ж пара створила ще одну нагоду, але вже Амаш не був точним. Нарешті, непоганий шанс мав і Піхальонок, який метрів з 10-ти пробив у воротаря. По перерві гра відбувалася у тому ж ключі, і на 64-й хвилині Минай таки підловив дніпрян на помилці, що призвела до голу. Але буквально за чотири хвилини попереду вже були підопічні Кучера. Крапку ж в цій зустрічі поставив Амаш на 76-й хвилині. 3:1

Дніпро-1 продовжує зберігати одноосібне лідерство в турнірній таблиці.