Український воротар Реала Андрій Лунін змусив головну спортивну газету Іспанії божеволіти: всі деталі

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
3442
11.02-Лунин

Чи не головна спортивна газета Іспанії Marca у зовсім не притаманному їй емоційному і гіперболізованому стилі оцінила гру українського воротаря Реала Андрія Луніна в матчі Ліги чемпіонів проти Браги (3:0).

За свої дії протягом усієї зустрічі наш хлопець отримав максимальну десятку і такий розлогий до неї коментар: «Український голкіпер через травму Кепи несподівано повернувся до стартового складу Реала після того, як 13 матчів поспіль провів на лаві для запасних. Ніч його можливостей. Лунін знав, що такі нагоди варто хапати обома руками, і на 5-й хвилині він врятував команду від голу з пенальті.

По перерві не мав багато роботи, але діяв так, як має діяти воротар Реала. Суперник турбує тебе одного разу і ти рятуєш. Гра українця стала ключовою у перемозі, яка гарантувала Вершковим місце в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Місія виконана».