Український клуб влаштував справжню баню супернику в Туреччині

25.01.2024 18:02

Столична Оболонь впевнено виграла свій другий контрольний поєдинок у Туреччині

Фото fc.obolon.ua

Наступного дня після гри з ФК Малішева (0:2), Оболонь зіграла товариський матч проти ще одного суперника з Косова – ФК Дукаджині.

Протягом всього матчу «біло-зелені» мали значну перевагу над Дукаджині, яка втілилася у перемогу з великим рахунком.

Наприкінці першого тайму відзначилися Максим Грисьо та Олег Вишневський, у другому таймі забили Ростислав Тарануха та Сергій Суханов. Дукаджині провели один гол у відповідь з пенальті.

Товариський матч

Оболонь (Україна) – Дукаджині (Косово) – 4:1 (2:0)

Голи: Грисьо (38), Вишневський (44), Тарануха (67), Суханов (83) – Шабані (50, з пенальті).

Оболонь: Кичак (Федорівський, 46, Рибка, 63), Прокопенко (Осман, 46), Карась (Приймак, 46), Вовкун (Дубко, 46), Грисьо (Нагієв, 46), Груша (Суханов, 46), Запорожець (Мороз, 46), Косовський (Черненко, 46), Краснопір (Слободян, 46), Чернов (Мединський, 46), Вишневський (Тарануха, 46).