Українська суперечка в Іспанії: гол Циганкова за Жирону додав Луніну в Реалі спокійних ночей (відео)

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1218
Виктор Цыганков 4

Жирона Довбика і Циганкова поступилася у другому поспіль матчі чемпіонату Іспанії.

У поєдинку 25-го туру чемпіонату Іспанії Жирона в Більбао зустрічалася з Атлетіком. Обидва українські легіонери потрапили до стартового складу гостей.

Незважаючи на пропущений м'яч вже на 2-й хвилині, Жирона у першому таймі мала відчутну ігрову перевагу. На 9-й хвилині Циганков завдав потужного удару з лінії штрафного майданчику, але надзвичайний сейв видав голкіпер Атлетіка.

Через 10-ть хвилин Віктор зробив ще одну спробу досягти успіху, але пробив повз ліву стійку. А на 34-й хвилині вже Артем Довбик мав шанс стати автором гольової передачі, однак його чудовим пасом не зміг скористатися Янгель Еррера.

Тим не менш, на початку другого тайму українець длсяг свого. На 49-й хвилині Циганков відгукнувся на простпільну передачу Савіо і зрівняв рахунок – 1:1.

Більше наші хлопці результативними діями не відзначилися, а сам матч завершився поразкою Жирони – 2:3. Команда Мічела має в активі 56 очок і посідає друге місце в турнірній таблиці, відстаючи від Реала Андрія Луніна вже на шість пунктів.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 25 тур

Атлетік – Жирона – 3:2 (1:0)

Голи: Беренгер (2, 56), Вільямс (60) – ЦИГАНКОВ (49), Гарсія (75).

Воротар збірної України Анатолій Трубін переписав історію португальської Бенфіки (відео)