Українська молодіжка з перемоги над Північною Ірландією розпочала відбір Євро-2025 (U-21)

12.09.2023 21:29
Фото прес-служби УАФ

Сьогодні молодіжна збірна України стартувала в відбірному турнірі Євро-2025 (U-21), в той час як наш суперник Північна Ірландія вже провела перший матч, програвши Люксембургу.

Звісно, що в цьому поєдинку фаворитами були українські футболісти. Так воно й вийшло. З перших хвилин синьо-жовті захопили ініціативу, притиснувши суперника до його воріт, що правда до гольових моментів діло так і не дійшло. Активними були Ярмолюк, Волошин, Брагару, але це не стало нерозв'язним завданням для британців.

З початком другого тайму підопічні Унаї Мельгоси додали в русі, але й північноірландці стали більш нахабними. Бувало, що й Нещерету доводилося рятувати свою команду.

І все ж таки збірна України була наполегливішою в атакуючих діях, що призвело до забитого м'яча на 70-й хвилині. Автором дебютного голу за молодіжку став Віталій Роман. В підсумку цей гол став єдиним в цьому протистоянні. 1:0.