Українська молодіжка продовжила переможну ходу у відборі Євро-2025 (U-21)

12.10.2023 22:33
Унаи Мельгоса

Свій другий матч у відбірному турнірі Євро-2025 (U-21) молодіжна збірна України проводила на виїзді проти команди Люксембургу. Звичайно, лідером протистояння були синьо-жовті, які і позначили свою ігрову перевагу з перших хвилин. Однак до небезпечних моментів справа практично не доходила. І лише із середини першого тайму підопічні Унаї Мельгоси стали частіше загрожувати воротам суперника. А гол, забитий на 45-й хвилині Краснопіром, став логічним завершенням зусиль української команди.

Другий тайм також розпочався з атак гостей, але поступово збірна Люксембургу вирівняла гру. Відчувши це, наставник синьо-жовтих на 67-й хвилині зробив відразу три заміни, і не помилився. Вже за дві хвилини після виходу на поле влучним ударом відзначився Богдан В'юнник, який по суті зняв питання про переможця цього поєдинку. А крапку в зустрічі в компенсований час постав Квасниця. 3:0.

Тепер збірна України має дві перемоги в своєму активі і з гарним настроєм буде готуватися до, мабуть, найскладнішого матчу в цьому відборі проти команди Англії, який відбудеться 17 жовтня.