Українська молодіжка поступилася у товариському матчі Італії

27.03.2023 23:24
Руслан Ротань. Фото УАФ

У рамках підготовки до чемпіонату Європи молодіжна збірна України провела другий товариський матч. Після перемоги над командою Данії синьо-жовті зустрічалися на виїзді з італійцями.

Гра, яка пройшла з невеликою перевагою аппенінців, завершилася перемогою господарів — 3:1. На 18-й хвилині рахунок відкрив Ловато. Незважаючи на це, українці не занепали духом, намагаючись виглядати гідно. І на 66-й хвилині Кащук влучним ударом зрівняв рахунок. Втім, то був не наш день. На 70-й та 80-й хвилинах форвард італійців Коломбо забив два м'ячі та встановив остаточний рахунок матчу. 3:1.