Українська молодіжка поступилася у товариському матчі Італії
![Українська молодіжка поступилася у товариському матчі Італії](https://zbirna.com/storage/rotan-bre-20190-min-1679599132HVuiu.jpg)
![](https://zbirna.com/storage/ruslan-rotan-1679488233zTY20.jpg)
У рамках підготовки до чемпіонату Європи молодіжна збірна України провела другий товариський матч. Після перемоги над командою Данії синьо-жовті зустрічалися на виїзді з італійцями.
Гра, яка пройшла з невеликою перевагою аппенінців, завершилася перемогою господарів — 3:1. На 18-й хвилині рахунок відкрив Ловато. Незважаючи на це, українці не занепали духом, намагаючись виглядати гідно. І на 66-й хвилині Кащук влучним ударом зрівняв рахунок. Втім, то був не наш день. На 70-й та 80-й хвилинах форвард італійців Коломбо забив два м'ячі та встановив остаточний рахунок матчу. 3:1.
Товариський матч молодіжних збірних
Італія (U-21) — Україна (U-21) — 3:1 (1:0)
Голи: Ловато (18), Коломбо (70, 80) — Кащук (66).
Україна (U-21): Нещерет, Лях, Таловєров, Батагов, Вівчаренко, Бражко, Михайленко (Очеретько, 69), Криськів, В'юнник (Назаренко, 77), Кащук (Хлань, 69), Сікан (Кухаревич, 77).